Ban za cheatowanie(?)

• Witam.
    Otrzymałem bana od admina Swoobles niby za cheatowanie. Gram czysto i dość długo w CS'a(3k+ h) a nagle dostaje bana. Pan admin na steamie nie raczyl mi tego wyjaśnić, dlatego piszę tutaj. Panie adminie wyjaśnij mi za co mnie zbanowałeś.
    EDIT: Dostałem wyjaśnienia od pana admina: " od morage zachowujesz się dziwnie może nie tyle celujesz przez ściany ale wiesz skąd wyjdzie przeciwnik" . Osoba która dużo gra w cs'a ma pewne odruchy. Po rozegraniu blisko 5000 meczów na standardowej mapie to staje się logiczne skąd może pojawić się przeciwnik. Myślałem, że administratorami na tej sieci są dojrzali i inteligentni ludzie,a tutaj dostaje bana bez żadnych konkretnych argumentów. Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji.

• Właściciel Sieci

Złóż odwołanie od bana w dziale odwołania od bana i zastosuj się do wzoru tego działu to wtedy admin będzie musiał sprawdzić demko ponadto my je sprawdzimy #Zamykam

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

0

1129
Użytkownicy

904
Tematy

4658
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.