Podanie Angel(hax) • Nick: hax
  Imię:Filip
  Wiek:16
  Staż na serwerze: 9/10 dni
  Profil Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198222784260/
  Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze?: Ponieważ jak wspominam niżej mam ogromne doświadczenie i potrawie o wiele więcej niż taki zwykły gracz lub nowy admin, ależ także chciałbym dbać i pomagać utrzymywać serwer , pilnować porządków na nim , załagadzać konflikty z graczami , i karać graczy jak zrobią coś źle (zawsze daje ostrzeżenie , potem kicka następnie bana) ja staram się łagodnie z graczami chyba , że robią coś na złość i po chamsku to mogę dać jakieś surowe i poważniejsze kary :) . Jestem także otwarty na nowe znajomości i gracze bądź admini powinni mnie znać i potwierdzać, że nie ma ze mną żadnych problemów dotyczących zachowania oraz kultury na serwerze.
  Doświadczenie: Posiadałem kiedyś własnego JB lecz niestety upadł z powodów finansowych :/ umiem na jb wszystko znam cały regulamin i podstawowe oraz dodatkowe komendy oraz umiem wgrywać i edytować niektóre pluginy.
  Kontakt: Fb, email,snap,instagram,gg,messenger,steam,ts3,discord,twiter
  Możliwość płacenia składki i w czym: Na obecną chwilę nie :/ chyba że od 15 stycznia ;)
  Kontakt z graczami na serwerze: Bardzo dobry , nie wiek jak tam gracze mnie oceniają i czy w ogóle lubią , lecz nie zdarzyło mi się na tym serwerze nigdy popaść w jakiś konflikt z graczem . Mimo tego że czasem potrafię być wybuchowy , ale jak ktoś jest wobec mnie sprawiedliwy i ma szacunek do mojej osoby to jak najbardziej ten szacunek odwdzięczam drugiej osobie.

  Wymagania na Admina:

  Brak konfliktu z graczami √
  15 godzin przegranych na serwerze -
  Mikrofon √
  Mutacja √
  Wiek +15 √
  Znajomość podstawowych komend SM √ • Na tak
  -doswiadczenie
  -wiek
  -mutacja
  -staz • To miało być podanie a nie życiorys z cs'a. Podanie zaakceptowane, test admin nadany


Zaloguj się, aby odpowiedzieć.
 

3
Online

1119
Użytkownicy

891
Tematy

4626
Posty

Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.