Turniej Poke:Go, odznaki

• Junior Admin S1 | S2

Można byłoby wkońcu zrobić turniej i wprowadzić nowy system odznak?
    Co widzę z założeniem tematu?

• Widzę umówienie terminu rozegrania turnieju
    • Utworzenie grup 3 po 6 osób
    • Losowanie kto z kim gra. Jest 18 osób, czyli 2 pierwsze osoby z grupy przechodzą dalej (do 1/8 finału) pozostają 3 osoby z 3 miejsca z każdej grupy i grają o przejście do 1/8 (przechodzą 2 osoby)
    • Zmiana nagród

Elitarna Czwórka:
    Cztery najlepsze osoby zostają Elitarnymi Trenerami (Elitarna Czwórka). Ranga ta jest równoważna z VIPem na cały kolejny sezon (aż do zakończenia kolejnego turnieju). Elitarna czwórka otrzymuje przepustkę do kolejnego turnieju. Karta Ligowa osób z elitarnej czwórki zostaje zapisana (aż do utraty pozycji). Gdy osoba z elitarnej czwórki chce zmienić pokemony w kolejnym turnieju, wystarczy że ponownie przejdzie kwalifikacje.

Na range:

• Mistrz- Ranga równoważąca się z SVip'em na kolejny sezon - 30% tańsze rzeczy ze sklepu
      (Otrzymuje wygrany turnieju)
    • Trener- Ranga równoważąca się z Vip'em na kolejny sezon 15% tańsze rzeczy ze sklepu
      (Otrzymują gracze z 1/4 czyli 3 graczy)
    • X- Ranga dająca nic tylko prestiż, która ma udowodnić, że pomagasz serwerowi, oddając odznaki. 5% tańsze rzeczy ze sklepu
      (Otrzymują pozostali gracz, którzy wzięli udział w turnieju)

Kolejny sezon!
    Mistrz startuje od finału, czyli gracze (nowych graczy, i 3 z starej edycji turnieju) walczą ze sobą o wejście do pojedynku z mistrzem.
    Nagrody:
    Mogą być te same, bądz zmienione.

Proszę o wypowiedzi graczy, którzy oddali odznaki oraz [email protected], reszty to nie dotyczy, chyba że macie coś do dodania albo ważną zmiene.
    Nie pytam się graczy ,,Jestem na nie/tak" chcę wiedzieć opinię [email protected]'ów i graczy z pełną kartą trenera :)

• Admin S1 | S2

popieram mocno !

• Właściciel Sieci

Turniej będzie na starych zasadach i nic się nie zmieni w tej kwestii - obiecuję.
    Teraz jestem zajęty reworkiem i nie mam czasu na organizacje turnieju.

Już z reworkiem wejdzie system nowych odznak - więc o to nie ma co się martwić.

Co do turnieju poczekajcie jeszcze chwilę na zapisy.
    Jak będą gracze grali, czy będą grupy czy eliminacje - zależy to od ilości zapisanych graczy (bo bez sensu robić grupy dla 3 osób)
    Nagrody? - Tak będą.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

0

1118
Użytkownicy

887
Tematy

4616
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.