Kredyty na pokemodzie?!?!

• Junior Admin S1 | S2

Witam chciałbym zaproponować kredyty, za które będzie można kupić:

• 1.1* Większą szanse na Shiny pokemona (okres 1 meczu)
    • +5% Zadawanych obrażeń (okres 1 meczu)
    • +5% Otrzymywanych obrażeń (okres 1 meczu)
    • Prędkość 1.05, czyli przekładowo 250 VC 1.05= 262,5 VC (Okres 1 meczu)
    • +50expa
    • Dodatkowe 10 hp na start rundy (okres 1 meczu)
    • Status ,,Extra'' przy nicku- ,,ExtraGracz, ExtraVip, bądz ExtraSVip''
    • Wprowadzenie kilku skinów z warsztatu (do zaproponowania) i możliwość kupna/odblokowania ich poprzez wykupienie za kredyty (okres 10,20,30 dni)
    • Możliwość kupna kolorowego czatu (/kolor) bez vipa (okres 1 meczu)
    • Większa liczba liter do wpisania w wiadomości tekstowej (okres 15,30,60 dni)
    • Dostanie granatu taktycznego (okres 1 meczu)
    • SVip (okres 10min)
    • -10sec cooldown'u Działa Automatycznie (podobnie jak ExpBoost za PC) Max na życie= 2
    • Możliwość wyłączenia skilli drużynie przeciwnej w zasięgu wzroku

Wszystko może być do zmiany zapraszam do pisania swoich propozycji.
    Z najlepszych wybiorę 2 i te 2 osoby dostaną pokemony shiny, więc warto!!!
    Pozdrawiam sjM ;)

• Właściciel Sieci

Lepszym pomysłem byłoby rozbudowanie i ulepszenie systemu witamin.
    Nowa waluta na pokemodzie przyniosłaby większy chaos niż korzyści.

Opcje te co podałeś można zmodyfikować i dodać pod obecny system witamin / bonusów.
    Co do reszty "bardziej op" - można je co najwyżej dać na zasadzie usługi.

• Junior Admin S1 | S2

1. Co robiłby status "Extra" ?
      2.Jak dla mnie ostatni punkt jest zbyteczny ponieważ wystarczy zagrać wiglipufem
    2. Punkt 2,3 i 4 (od tego są witaminki)
    3. Po co komu więcej liter , skoro można zrobić np. 2 bindy na trade ?
    4. Skiny z warsztatu by bardzo zadziałały negatywnie pod względem bazy danych na serwerze , który i tak jest obciążany
    5. "+ 50 Expa" jak dla mnie jest to nie potrzebne ponieważ jest Rare Candy (Swoją drogą można by zrobić cukierka dla każdego ale np. Dla gracza by było 10k a dla vipa/S vipa by było np.8k)
      Poza tym reszta jest dobrym pomysłem

• Junior Admin S1 | S2

1. Szczerze nie mam pojęcia, jakiś no bonus spowodowany wsparciem serwera, czyli reklamowaniem go i graniem w nicku z infinitycore.pl.
      Czyli możliwość kupna witaminek o 10% mnie albo coś w ten deseń :)
      No i oczywiście doda to nam prestiżu :)
    2. Witaminki działają tylko na runde niezależnie czy padniesz, czy też żyjesz :)
    3. No bo taki Gołomb na przykład ma 3 bindy i zaśmieca czat, dlatego to nie jest bez sensowna opcja :)
    4. Baza danych to są pokemony, plugin ze skinami wystarczy zmodyfikować i 10-20 skinów nic by nie zmieniło ;)
    5. Ceny są duże, ale coś w tym stylu

Kredyty można by było kupić za PC, wymienić za pokemona (!kredyty, jak z !pokeleague) i dostać za gre (z nickiem ,,infinitycore.pl" o 10% więcej)

• Retired

1. Jeżeli chodzi Ci o jakiś status to proponowałbym za zaproszenie np. 4 graczy rangę, która mogła by mieć zniżki w pokeshopie czy coś (np. taniej kupi legendę). Może posiadać również kolorowy tekst na chacie.

2. Rozbudować system witamin np.

• Wprowadzić witaminy trwające dłużej niż jedną rundę - 2000 za witaminę na jedną rundę a 5000 za witaminę trwającą na 3 rundy czy coś w tym stylu

• Wzmocniony efekt witamin - (odnoszące się do powyższego) droższe witaminy będą miały również mocniejszy efekt, ale można wprowadzić również przedawkowanie, tzn. po zjedzeniu np 3 witamin w jednej rundzie zamiast dawać efekt pozytywny dają losowy efekt negatywny (spowalniają, zadają obrażenia, powodują niesprawność pokemona itp ...)

• Można również wprowadzić Dziwną Witaminę - daje losowy efekt (75 % na pozytywny, a 25 % na negatywny), można ją znaleźć losowo na mapie lub kupić (oczywiście z obniżoną ceną w stosunku do zwykłej witaminy ze względu na ryzyko)
    1. Wprowadzenie podstawowej rangi [Trener], oraz system lvlu dla samej postaci (0-100). Od zera jest się [Nowicjusz], 5 poziomu otrzymujesz rangę [Trener] co jakiś tam poziom można zdobyć inną rangę i np. mieć do nich bonusy szybszy chód lub zwiększony skok, większy dmg z noża, dodatkowy granat, większą ilość slotów na pokemony w pokecenterze w porównaniu do nowicjusza lub zezwolenie na udział w turnieju od jakiejś tam rangi.

• Junior Admin S1 | S2

@owl System rang by był Extra

• Właściciel Sieci

@owl
    Ad 1. Wrócą polecenia za PC
    Ad 2. Prawdopodobnie coś tu podziałamy :D
    Ad 3. Myślę że system okej, zwłaszcza co do miejsca w PC, zastanowimy się jeszcze jak to fajnie zrobić :D

• Właściciel Sieci

@xmavesx
    Wydaje mi się że nie ma sensu wprowadzać kredytów skoro PC będzie można zdobywać za czas i polecenia, za to dodał bym oprócz boosterów exp. jakieś dodatkowe np. właśnie na szanse dropu itp.

• Moim zdaniem powinny być jeszcze kredytow do modeli postaci (tydzień, miesiąc,2 miesiące)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

0

1129
Użytkownicy

904
Tematy

4658
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.