Rekrutacja na New Admina

• Nazywam się Tomasz mam 16 lat. Jestem młodym użytkownikiem z dużym pomysłem na fajne rzeczy do wprowadzenia na ts. Jestem otwartą osobą mam spoko kontakt z ludźmi i lubię im pomagać oraz współpracować.Pochodzę z niewielkiego miasta spod Warszawy uczęszczam do technikum informatycznego na kierunek oprogramowania i podobne rzeczy.Lubię dużo projektować pisać pluginów, skryptów. Byłem Administratorem na teamspeaku Matixa mam z niego duże doświadczenie i był zadowolony z mojej pracy.Swój próg możliwości oceniam na 8/10.
    Pozdrawiam Tomasz.

• Nick na ts : Tomuś<3

• Właściciel TeamSpeak3

Stosuj się do wzoru!

• 1.Tomasz
    2.16

1. Jestem młodym użytkownikiem z dużym pomysłem na fajne rzeczy do wprowadzenia na ts. Jestem otwartą osobą mam spoko kontakt z ludźmi i lubię im pomagać oraz współpracować
      4.Pochodzę z niewielkiego miasta spod Warszawy uczęszczam do technikum informatycznego na kierunek oprogramowania i podobne rzeczy.Lubię dużo projektować pisać pluginów i skryptów
      5.Byłem Administratorem na teamspeaku Matixa mam z niego duże doświadczenie i był zadowolony z mojej pracy.
    2. 8/10

• Właściciel TeamSpeak3

Nadal nie stosujesz się wzoru, jak i do wymagań

Wymagania:

Ukończone 16 lat lub po mutacji
    Znajomość TeamSpeak'a typu tworzenie kanałow rozdawanie rang
    Wrzucić 5 prezentacji na 5 różnych forach z reklamą teamspeak'a ( prezentacja na samym dole )

Podanie:

Imię:
    Coś o sobie:
    Czy miałeś kiedyś już admina?
    6.Doświadczenie (w skali 0-10)

• Właściciel TeamSpeak3

Podanie odrzucone.

/zamykam

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

5

1131
Użytkownicy

904
Tematy

4659
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.