Rekrutacja fr0xx'a

• Nick z serwera oraz steamID: ✪fr0xx InfinityCore.pl | STEAM_0:1:189445435
    Doświadczenie z serwera Poke:GO: Grałem na serwerze na 2 różnych kontach, ponad rok. (na pierwszym koncie o nicku ๒๏๓๒ค | STEAM_0:1:103772781, byłem nawet w topce ale ostatnio słyszałem, że nieaktywne konta są usuwane )
    Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Dziennie do 4h, Tygodniowo powyżej 15 a miesięcznie powyżej 40 (Wszystko zależy od dnia)
    Czy administrowałeś kiedyś?: Tak, w większości na serwerach z CS 1.6 ale byłem raz adminem na mniejszym serwerze w CS:GO
    Znajomość komend admina i regulaminu?: Ogarniam większość komend i znam cały regulamin.
    Dlaczego ty?: Nie chcę być od razu adminem czy junior adminem. Chciałbym pełnić rolę "policjanta" z powodu częstego braku administracji w potrzebnych momentach np.użytkownicy, którzy niewłaściwie używają skilli pokemonów (np. chodzenie po "szklance" lub zabijanie zza ścian), którzy nadużywają mikrofonu (wydawanie różnych dźwięków, puszczanie muzyki itp.). Dlatego wolałbym zostać na początek moderatorem dopiero z czasem "awansować" wyżej.
    Kontakt: Steam: http://steamcommunity.com/id/fr0xx/, forum. Email podam w wiadomości prywatnej.
    GT: https://www.gametracker.com/player/✪fr0xx InfinityCore.pl/188.68.224.149:27015/
    Z góry dziękuje za rozpatrzenie podania.

• Junior Admin S1 | S2

Skargi było pisać, o boże nie chcesz admina to po co piszesz? Skargi mozna tez pisać... Na Nie, wielkie NIE

• Właściciel Sieci

Konta są usuwane? Pierwsze słyszę - Deter robisz coś za moimi plecami? Hmmm....
    Ale to jest nabór na admina yyyyy.... Chcesz być policjantem to nim zostań, mogłeś składać skargi, przychodzić do adminów cokolwiek - ale nic z tych rzeczy pewno nie było.

• Właściciel Sieci

Podanie odrzucone, spróbuj ponownie następnym razem.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

3

1119
Użytkownicy

891
Tematy

4627
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.