Skarga na admina Supreme

• Powiem krótko admin Supreme rashował undera a przecież rush jest dozwolony od 1:40 po czym napisałem mu na chacie, że pluje na niego ponieważ mnie zabił.dostałem permamentnego bana po sprawdzeniu listę banów. Proszę o degradacje dla tego admina bo nie jest rozwinięty umysłowo i emocjonalnie a data zdarzenia to 11-00 piątek a i proszę o ub.
    Ps. Ticu nie to, żebym ci mówił kogo masz wybierać na admina ale nie wybieraj takich dzieciaków co on i do tego nie rozwiniętych do tej posady a jeżeli kogoś uraziłem to sorki ale nie wszystkie dzieci są takie :) a i dodam na sam koniec, że admin nie zna w ogóle regulaminu serwera oraz nie zna podstawowych komend sm, pewnie spytacie się mnie po czym to poznam a po tym, że zbanował mnie permamentnie

• Przyznaje, pomyliłem się pisząc komendę i wiedziałem o tym. Bana dostał za obrazę po czym minęło niecałe 15 minut dostał unbana ode mnie i jak mówiłem pewnej osobie ze ma już ub, znów mnie obrażał pisząc że ma mnie w dupie i na mnie pluje. Patrząc na Jego skargę widać jaki to jest typ człowieka. ;)

• Powiem ci tyle ja nie wiem w jakim ty świecie żyjesz ale wiem jedno nie umiesz banować bo już wczoraj koleś miał haksy i mówisz coś takiego "Czekaj nie mogę go zbanować" a ja wnioskuje z tego jedno po porostu nie umiesz banować i nie znasz komend, które powinieneś znać a co do napisania, że pluje na ciebie to jest prawda bo zrashowałeś undera przed min 40 a po drugie nie znasz regulaminu serwera więc z mojego myślenia wynika, że nie nadajesz się na ową posadę a jeżeli chcesz się kłócić to się kłóć ja czekam na @ticu aż on coś powie bo z takimi typami jak ty nie mam zamiaru dyskutować bo nie dorastasz mi typie do pięt rozumem :)

• Tak się składa ze z tym "nie mogę go zbanować" miał każdy admin na serwerze po czym jeden z nas wpadł na pomysł użycia komendy /admin i zbanowanie go na dwa tygodnie a później na stronie przedłużyć bana. A jak Ci się tak nie podoba administracja na serwerze to nikt Ci nie kazuje na nim grać.

• Właściciel Only Mirage | Deathrun

Skarga odrzucona
    Zamykam

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

1

1131
Użytkownicy

905
Tematy

4661
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.