Skarga SjM

• Admin S10

Twój nick steam oraz SteamID: Maxer Remox
    Nick użytkownika/admina na którego wpływa skarga oraz jego SteamID: SjM
    Powód: Powodów jest kilka. Wypunktuje je i w dowodach będę się odnosił do każdego z tych punktów.

1. Wiek
    2. Poprawność w mowie i piśmie
    3. Stalowe nerwy
    4. Obecność na serwerze
    5. Ogólna niechęć większości serwera

Dowody:

1. Bądźmy szczerzy ale wszyscy dobrze wiemy, że maves nie ma wymaganych 15 lat. O ile nie jest to jeszcze jakoś szczególnie utrudniające w części przypadków o tyle zakładam, że dolna granica była ustalona przez administrację z powodu domniemania tego iż od pewnego wieku ludzie są dojrzalsi a co za tym idzie bardziej nadają się do niektórych obowiązków. Jak wspomniałem wcześniej nie dotyczy to wszystkich(dla przykładu Stwoszek nie ma 15 lat, ale jest zdecydowanie bardziej dojrzały od mavesa przez co lepiej nadaje się na stanowisko administratora.)lecz w przypadku sjm'a jest to zdecydowanie bariera której nie powinno się przekraczać

2. W wymaganiach na administratora stoi taki punkt. Jak mniemam jest on tam po to aby uzmysłowić, że administrator jest swego rodzaju wizytówką serwera. Jeśli kaleczy on język to automatycznie stawia cały serwer w złym świetle. No bo jak to tak : "Wybierają na admina jakiegoś gościa który nawet poprawnie nie potrafi pisać. Co to jest za serwer? Jeśli admin prezentuje taki poziom to nie chce myśleć o reszcie." Niestety u mavesa czasem średnio z tą ortografią. Żeby daleko nie szukać: mapa de_mirage godzina ~15:57 23.12.2017 maves napisał; cytuje:"jakie macie poki 70+ latajonce. Jeśli robi on błędy w tak prostych słowach to strach pomyśleć o bardziej złożonych.

3. Ten punkt niestety ciężko udowodnić bo dzieje się w większości przypadków na discordzie, ale ten kto zna trochę sjm'a wie, że łatwo się denerwuje. Czasami widać to po banach jakie daje tym co mu podpadli.

4. Nie trzeba tu dużo pisać. Podrzucę tylko to: https://www.gametracker.com/player/SJM/188.68.224.149:27015/

5. I punkt ostatni. Było to już wałkowane przy rekrutacji. Tak, tak wiem, że admin ma utrzymywać porządek, a nie być lubianym, jednak admin zbyt porywczy i konfliktowy odstrasza nowych jak i obecnych graczy. Dla nowych jest(tak jak juz wspomniałem) zła wizytówką serwera, a przy starych, cóż każdy ma swoje granice. Również co do tego punktu osoby z serwera mogłyby się odnieść, ale nic na siłę.

Na ten moment to wszystko. Byłoby tego więcej, ale cóż; nie ma jak tego zebrać zważywszy na ilość czasu jaką maves poświęca na serwer.

• odnoszę się do każdego z twoich punktów w tej samej kolejności co ty :
    1.zgadzam się bariera wiekowa powinna być przestrzegana

2.Tutaj można gdybać zapytasz dlaczego ? ponieważ nie wiesz czy dana osoba która ma problemy z Językiem polskim jest w 100% Polakiem :D może mieszka za granica i język polski zna tylko z domu :) drugi przykład możne jest dyslektykiem
    lub po prostu ma problemy z Języka polskiego (Nie każdy Jest @Kami )Tutaj Nie ma co szukać Problemow i na siłę szukać kogo byków w słownictwie Ja sam mam 28 lat i wale takie błędy ze szkoda mi pisać...

3.Podpadasz adminowi = Ban (Jedna osoba się irytuje szybko inna wolniej kwestia charakteru)

4.Game tracker jest zbugowany Administracja posiada swój wewnętrzny system liczenia godzin i to czy admin spełnia godziny to sprawa [email protected] którzy uwierz mi przestrzegają i pilnują tego kto ile siedzi na serwerze Wiec tutaj nie patrz na godziny :)

1. Tu raczej nie am co opisywać Każdy który będzie zbanowany będzie zbanowanym niesłusznie a każdy admin który banuje jest złym adminem tak było jest i będzie

Tyle ode mnie to moja skromna opinia a i ps.SJM nie jest moim znajomym nie pisałem tego by go bronic po prostu wyraziłem swoje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadać :D

Nawet nie wiesz ile się byków napoprawiałem w tym co tu napisałem, a sama gramatyka zjebana wiem xD

• Słowem wstępu: Jeżeli gra- CS:GO jest według Valve +16, a innych stron nawet obejmuję PEGI+18, dlaczego takowe persony w nią grają? Nie mam nic przeciwko, niech grają, spoko, ale nie mogą być osobami PUBLICZNYMI, pewnie nie bez powodów na większości serwerach jest zasada "mikro +16", niestety tutaj gramy w pokemony XD

"dla przykładu Stwoszek nie ma 15 lat, ale jest zdecydowanie bardziej dojrzały od mavesa przez co lepiej nadaje się na stanowisko administratora" -nijak się nadaje.

Jak już o administracji... wszyscy chyba wiemy ,że zdolności obu adminów zaczynają się i kończą na jednej komendzie sourcemod'a. Pewnie i był taki zamysł. Rozpoznawalność czegokolwiek jest zerowa u panów, przykład z kilku dni temu, gościu na perfidnym wallhack'u- skanowanie przez ściany, celownik cały czas na modelu, laik by rozpoznał. No... niestety ,ale wszedł omijając security valve- i tak kilka dni pograł z nami zanim zapewne złapał vac'a.

Cóż... zacznijmy od nowa..

Czy admin powinien pomagać graczom? Ooo tak.. i owszem.. "Cześć jestem tu nowy, jak się w to gra?" "Hej, jaka komenda na to i na to?" - mówi Ci to coś Stworzku? Obserwując twoje reakcje w takich sytuacjach ,chyba nie- a powinieneś być pierwszym ,który odpowie. To samo tyczy się SJM'a.
    Podawanie info na discordzie chyba też nie wyróżnia admina, może się mylę..

Sjm- ironiczny śmiertelnik
    *Brak reakcji na cokolwiek podczas jego gry na serwerze, a raczej krótkich wizyt
    *Najczęstsze jego bany dotyczą mikrofonu i jego używania- dobrze że On go używa (ironia) ,bo przecież najszybszy komunikator w tej grze ,nie ma sensu- lepiej pisać.
    *Dziecko, w każdym tego słowa znaczeniu

Funkcję admina powinna pełnić osoba przede wszystkim społeczna, która się udziela i działa, osoba neutralna, a nie młody człowiek ,który chce być "fajniejszym"- tak mi się wydaję ,że taka osoba, tak to postrzega} podczas uczenia się w szkole schematów- w tej grze niestety one nie działają ,bo trzeba myśleć. Grałem tutaj trochę wcześniej niż oni dlatego mogę obserwować ewolucję tego serwera z innej perspektywy.

Podsumowując, admin to STARSZA osoba, dlaczego? muszę odpowiadać?
    Młody człowiek ma mniejsze doświadczenie, gdzie? -W ŻYCIU, przez co może reagować źle na spotykające go sytuację, młody- znaczy w wieku dojrzewania, a tu różne rzeczy się dzieją, hormony itp. Komunikatywność u takiego człowieka jest dużo mniejsza, jak i "lubienie przez innych graczy" -nie mam tutaj na myśli sympatii ,ale przyzwyczajenia, uczenia szacunku ,którego niestety nie jest w stanie zapewnić 15latni przysłowiowy "gówniarz". Komunikatywność, bo to słowo klucz wypowiedzi, staje się zerowa gdy do starszego gracza przemawia piskliwy głosik, bo oceniając "książkę po okładce" podczas upomnienia administratora, gracz upominany bardziej wybuchnie śmiechem niż poprawi swoje zachowanie, no niestety.. takie są realia. Zaprawieni gracze są już do tego przyzwyczajeni- mówię tu o "młodszych graczach" ,ale nowi gracze przychodzący tu- albo wpadną na pomysł użycia komendy "voice_enable 0" ,albo uciekną z serwera szybciej niż przyszli. Realia są takie iż większość graczy młodszych jest niedojrzała ,a wyjątków, jak wyjątków jest mało.

Obrałbym drogę nowej rekrutacji na adminów, ocenie najlepszych podań poprzez weryfikację na jakimś ts'ie/discordzie, czy taka współpraca z takim, a nie innym człowiekiem jest okej, bo bajki każdy pisać może.

• Właściciel Sieci

O jeju czepiacie się tej dojrzałości wieku nooo wszystkiego. Pilnują ile mogą i jak mogą.
    Ciężko znaleźć kogoś na to stanowisko bo praktycznie nikt nie składa podań.
    Mam patrzeć na wiek? Odrzucam sto procent podań - bezsensem w takim razie jest robić nabór. Patrzyłem wcześniej kto ile siedział bo bądźmy szczerzy młodsi użytkownicy spędzają dużo więcej czasu na serwerze.
    Po świętach będzie więcej czasu i ogarnę sprawy z administracją.

• Retired

A mówiłem, że tak będzie jak się przyjmuje niektore osoby ;p
    ]

• Admin S10

@johnny Nie tyle chodzi tu o wiek, ale jak już wspomniałem o dojrzałość. Nie mam mu za złe tego jaki jest, bo sam miałem kiedyś tyle lat co on i po części to rozumiem. Jest młody i jeszcze nie do końca rozumie jak działa świat. Ba, ja sam tego jeszcze nie rozumiem, ale mam o tym większe pojęcie. Młodymi ludźmi łatwiej manipulować. Mało tego, w jego wieku lwia część przejmuje się tym co myślą o nim inni. To nie jest złe. Jak mówiłem ja też to przechodziłem. Może w moim wypadku nie był to jakiś długi okres, ale jednak był. Widać to też na przykładzie Stwoszka. Mimo, że jest dużo młodszy odemnie to nie mam problemu z dogadaniem się z nim, ale widzę jego zachowanie. Gdy mamy zagrać z jakimś jego znajomym często jest temu przeciwny bo boi się, że mu nie pójdzie tak dobrze jakby chciał i jego kolega będzie się z niego śmiał, "że jest słaby". Dodatkowo jak już wspomniałem młodymi ludźmi łatwiej manipulować a władza deprawuje. Osobiście uważam, że admin nie powinien siać terroru. Gracz powinien mieć świadomość, że amin to taki sam człowiek jak on, że może wyrazić on swoje zdanie bez strachu o jakiegoś bezsensownego bana. Może zabrzmi to pysznie, ale za czasów 1.6 gdy miałem admina(a miałem go na wielu serwerach) byłem własnie takim adminem. Nie miałem problemów z tym, że ktoś miał odmienne zdanie ode mnie, że coś w moim(bądź kogokolwiek innego) zachowaniu mu się nie podobało. Nawet gdy ktoś mnie obrażał to tak długo jak nie ranił osób postronnych mógł się wypowiadać. Po prostu uważałem to za najzwyklejszą wymianę zdań z poddenerwowanym człowiekiem. Starałem się wtedy uspokoić go, skontrapunktować jego wypowiedzi i w większości przypadków to działało. Bany też oczywiście dawałem jednak zawsze były one przemyślane a nie tak jak usłyszałem oda mavesa : "bo zablokował mojego kolegę". Wracając do początku wypowiedzi. Większość ludzi wyrasta z tego przejmowania się zdaniem innych, jednak dzieje się to w okolicach 18 roku życia. dlatego uważam, że maves nie jest jeszcze do końca gotowy na bycie adminiem.

P.S. Zapomniałem połowy tego co chciałem napisać. Dopiszę jak mi się przypomni.

P.S. 2 @edit pyszny nie w znaczeniu, że smaczny tylko od "pychy" jakby ktoś miał wątpliwości :)

• Jeśli chodzi o sjm niestety wg. Nie pomaga nowym gracza. Uważam że admin bd na serwerze widząc napis lub ktoś się spyta że jest nowy powinien mu pomóc i zachęcić go do gry w ten sposób zdobywamy nowego gracza.
    Kolejna sprawa tak jak wyżej już pisane było że gracz gra na Wh i ban nie leci ale za to jak nie potrzeba na głupia godzinę bana dać potrafi za darmo... Bo mu się zachce. Ostatnim czasem bawił się komendami a dokładnie vote czy wyrzucić Polskę z serwera... Kolejne głupie zachowanie...
    Johny spójrz na ilość skarg jakie znajdują się na forum dotyczące sJm cześć jest może nie słusznych ale sporo jest takich że może miał może nie miał racji żeby dać bana ale są również takie że ban nie powinien byc... Decyzja należy do cb ale moim zdaniem jest to człowiek na nie odpowiednim miejscu.

P. S. Na dodatek nie używa mikro na serwerze tylkona diskordzie gada a na serwie pisze.

• Junior Admin S1 | S2

Używam mikrofonu, a i powiedz mi kiedy nie dałem bana za wh?
    Pozatym pomagam nowym graczą, a nawet jeśli nie usłyszę nasza społeczność pomoże.
    Vote? Nigdy takiego vote'a nie zrobiłem jak już to czy gadanie Ghosta jest dla innych irytujące, bo nie każdy uważa że jak gadają to jest źle.
    83% Podajrze było, że nie da się wytrzymać to...

• Admin S10

@xmavesx graczom, Bodajże

• mały bonus. Odmiana "wiary" przez z z kropką :P
      0_1514635385448_maves.PNG

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

2

1119
Użytkownicy

891
Tematy

4627
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.