S1 Odwołanie bana

1. :Steam_ID: 0:0:156455554
    2. Niewlasciwe uzywanie mikrofonu #website
    3. sjM
    4. A więc tak : Do naszego domu w gości przyjechała ciocia na 2 dni z swoim 11 letnim synem jako iż jej syn gra w csa gdy ciotka z mamą poszły do sklepu i mialem pilnować młodego , dalem mu popykać najpierw chcialł turniej ale szkoda mi bylo bo on ma s5 a ja 2ak więc wpadlem na pomysl by pokazac mu poke moda bo sądze ze to naprawde fajny tryb i spodobal by sie szczeniakowi a on cos z mikrofonem czy cos dokladnie niewiem co zrobił poniewaz jak zacząłem sie go dopytywać z podniesionym tonem zaczą płakacz i nie chcial gadac. NAPRAWDE PRZEPRASZAM ZA TEGO MALEGO IGNORANTA I LICZE NA ODWOŁANIE
    5. Niestety nie wiem na jakiej bylo to mapie
      S1

• PokeGO Admin

Było to na de_cbble godzina 16.33. Ja oraz sjM widzieliśmy jak twój kolega/brat wyzywa Mavesa (Nie będę cytował :D) po czym od razu wyszedł z serwera. Jak dla mnie ban jak najbardziej słuszny, ale odwołać się zawsze możesz. Teraz trzeba czekać na decyzje [email protected] :D

• nie mialem wplywu na to co robil brat cioteczny napewno zaluje ze mu dalem moim zdaniem ban nie jest szluszny lub przynajmniej za surowy

• Junior PokeGO Admin

Człowieku już tyle banów miałeś i mówisz za surowy? Za każdym razem to twój ,,brat cioteczny (kuzyn)". I wgl skąd my to mamy wiedzieć kto pisze teraz, w momencie gdy dostałeś bana, Ban słuszny i tyle. Przez całą mapę Westwood nic nie robiłem. Myślałem, że się opanuje/sz.

• zawsze bana przyjmowalem i nie nigdy nie mowilem ze brat to byl pierwszy raz bo naprawde to byl brat cioteczny
    ponad to to moje pierwsze odwołanie nie pisal bym odwolania gdyby ban byl moim zdaniem słuszny smj jest osobą irytującą co moze potwierdzić nie jedna osoba na servie bana od niego mozna dostac gdy powie sie ze ma sie lepszego poka od jego poka uwazam go za osobe nie kompetentną a pozatym ile na niego skarg ban niesłuszny

• Junior PokeGO Admin

1. Powinnobyc wyzywanie moj blad ;)

• PokeGO Admin

Powiesz mi kiedy maves komuś dał bana, że ktoś ma lepszego poka od niego? Wyzywasz Mavesa i ty się jeszcze kłócisz że ban nie słuszny. Bezsens

• nie bende sie z toba klucic nie raz wykazales sie hipokryzją stwoszek kryje ci dupe dajecie bany za nic
    czekam na jonego

• Owner

Ban słuszny zamykam, następny raz zmutuj mikro i możecie grać z kuzynem.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

0

775
Użytkownicy

605
Tematy

3281
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.