Skarga na admina sjM

• Twój nick steam oraz SteamID:STEAM_1:0:152885477

Nick użytkownika/admina na którego wpływa skarga oraz jego SteamID: sjM

Powód: admin sjM nie zna regulaminu co udowodnił zamieniając sie ze mną 2pokemony za 1.
    Dowody: przesyłam w załączniku
    0_1509874777870_koniec.jpg

• No co ja dużo powiem... mam nadzieję, że Johnny wyciągnie z tego konsekwencje odbierając mu J. Admina...

• @bulionxd tez tak mysle

• Moim zdaniem skarga jest niesłuszna ponieważ nieda się wymieniać 2 za 1.Także było by żal stracić takiego admina jakim jest sjm, ponieważ się sprawdza w roli admina serwera.To dobry admin 😊. Z poważaniem gracz serwera ReQ

• Junior PokeGO Admin

Witam, chciałbym się wypowiedzieć, bo coś tu nie gra :o
    Punkt 1. Jako iż steam to upośledzona platforma to nie zapisuje rozmów wstecz i łatwo je zmyślić tak dodam, że data jest zielona :)
    Te Twoje Ss są chyba lekko zmyślone, i tak na przyszłość ss i robi coś w stylu tego lub ss z telefonu załączone z profilem steam, łatwo zrobić nawet w Paint'cie.
    Wymiana miała miejsce, ale to był trade 1 za 1 i pokemon dodatkowy za udany trade jak się dogadaliśmy :)
    Po ostatnim banie zaspamiliście mi profil komentarzami z ekipką. Nie zdziwiłbym się jakbyście próbowali swoich sił w usuwaniu mnie z administracji. Bywa, skarga po banie na 2tygodnie jak na serwie to proponowałeś.
    Jeszcze dodam, że jakaś nie znana osoba napisała mi, że to zamsta za bana. Nie będę wsponinał jaka, bo może to się źle skączyć dla ów typa :)
    Nie będę dawać ss chyba, że na pw. Lecz chętnie zacytuję:
    ,,Napisał że to za zemstę za bana'' i kolejna wiadmość
    ..Teraz max i wow będą mnie chcieli zajebać"
    No coś o tym swiadczy pozatym ta ekipa już nie raz dała się w dyskusje ze mną. Za czasów TeamSpeak'a miało miejsce to samo, dziennie po 20 skarg. Od kogo? No, a jak że kto mógł to pisać EKIPA WOW'a
    Jak wam tak ja nie pasuję to trudno macie S2, ale przynajmiej stosujcie się do regulaminu. Tyle razy wow dostał odemnie bana za wyzywanie lub coś podobnego ,nadużywanie mikra/wulgaryzmów, więc powód do nie lubienia jest. Jak sobie coś przypomne dopiszę.
    Pozdrawiam sjM
    #Edit, jeśli chodzi o date to Proszę :). Bardzo łatwo zrobić.

• @xmavesx Powiem tak... bana za przeklinanie dajesz tylko tym, którzy ci "zaszli za skóre" tyle razy ktoś napisze na czacie słówko na -k -ch w twojej obecności a ty to olewasz... ale jak napisze to wcześniej wspomniany Wow to już mu lepisz bana z miejsca no bądźmy poważni.

• Junior PokeGO Admin

Bo jesli jestem z ABC, SP na discordzie to ich tam opierdolam, a na serwie krzycze na tych co przeklinajo :)

• Sory, że się wtrące ale Sjm jak możesz krzyczeć na serwie nie mając mikra sprawnego ?

• Nie pisałem ci nic na profilu i nikomu nie kazałem mimo tego że zbanowales mnie za ,,zamknij mordę" gdy przykładowo ABC mówi do typa ,,ssiesz ch*ja " to jakoś się nie mscilem więc no

• mogę wysłać film jak wchodzę w steam, twoj profil, wiadomości, i pokazać nic nie jest przerobione, a ty powinienes iść na emeryture.

• @max myślę Max że to by wystarczyło :)

• jak dla mnie sjM nie nadaje się na admina ponieważ wymaga to pewnej mentalnej dojrzałości jakiej on nie posiada. Dawanie banów tylko dla tych którzy zajdą za skórę a "tym swoim" nie jest żałosne .

• sjM blokując jakąkolwiek komunikacje na steam ze mną chcesz zatrzeć dowody? Dobry pomysł.

• Ten post jest usunięty

• Owner

21 października dobrze widzę? Ty no czekaj mamy 5 listopada - przypadek?
    Skarga z godziną i steamID/profila, nick sobie każdy może zmienić to tak na przyszłość.
    Jedynie kogo w tej skardze mogę ukarać to Ciebie bo ewidentnie się przyznajesz do wymiany niezgodnej z regulaminem.

• Junior PokeGO Admin

No właśnie on się za to mści, bo oferował 2 za 1 na serwerze i dostał bana. Tyle miał za to banów (2 odemnie 7dni, 2tyg) i teraz nie może się pogodzić.

• Z rozmowy na steamie wynika, że doszło do 2 trade.

1. "gira... pierwsza" -> "pierw 1lv" ->"nie to nie" -> "dobra ok" - Czyli wymiana 1lvl za 1lvl
    2. Ta właściwa wymiana "giry"

Nic więcej z tej rozmowy nie wynika. Poza tym, że próbujecie działać jak kamikaze, sami narażając się na bana, byleby innego "udupić" :laughing:

Admin - Dobrą opcją byłoby dodanie komunikatu na serwerze na czacie po zaakceptowaniu trade. np. "Wymiana zakończona: Charmander (lvl: x) gracza: abcabc, za Bulbasaur (lvl: y)". Wtedy zamiast zdjęć nic nie znaczących rozmów przez steama, wystarczyłyby 2 screeny z gry z wiadomością na czacie. Steam ID można potwierdzić przez demko, czy nikt się nie podszywa (godzina i data jest w skardze, mapa na zdjęciu).

• według mnie powinniście emerytować admina sjM ale działacie jak to już przystało na serwery infinitycore.

• Owner

Brawo panie Max, działamy jak działamy bo dojrzały gracz Twojego pokroju wrzuca stare ss, bez jakiegokolwiek steamID i co mamy Ci na słowo uwierzyć? Polecam zmienić grę bo jest bodajże od 18lat.
    Zamykam

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

4

779
Użytkownicy

607
Tematy

3291
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.