Skarga pennyswile

• Twój nick steam oraz SteamID: .Czester. STEAM_1:1:28987988
    Nick użytkownika/admina na którego wpływa skarga oraz jego SteamID: STEAM_1:0:236373935 Pennyswile czy jakoś tak
    Powód: Cheaty
    Dowody: 17-18 runda mapa awp_minecraft, IMO wszystko wyjaśnia, poza tym na aimach widać jak mierzy po skrzynkach
    Mapa awp_minecraft, i następna aim_hallowen coś tam
    Nie wiem czemu ale demka mi się nie odświeżyły więc nie podam dokładnej godziny ale jest to na oko 23:30-45
    Zrobię edit z dokładną jak mi sie pojawią w liście
    ( na awp_minecraft wszedł jakos ko 13-15 rundy, propnuje prześledzić wszystkie rundy do końca awp )
    EDIT: 2017-10-31 23:29 workshop_138747016_awp_minecraft_crash_go i następna po niej będzie hallowen która jeszcze mi się nie odswieżyła :D

• Rozumiem, że to zgłoszenie cheatera? Jest na samym dole odpowiedni dział do tego.
    Dodam, że ten gracz dostał o 23:49 bana na s2 na 1h za "Niewlasciwe uzywanie mikrofonu"

• nie chce spamować ale wczoraj również zgłosiłem cheata w TYM dziale i nikt mnie nie przekierował na "sam dół". Skarga to skarga, więc dział myślę odpowiedni :)

• Runda 17 - 2:50, 2:44, 2:40
    Runda 18 - 2:50 - triggerbot, czy to wina GOTV? , 2:48

Namierzanie przez 2 ściany enemy :P , bocik wspomagający celność
    No i nieumiejętne puszczanie "muzyki" z głośników ^^

• Rozumiem, że gracz nie dostał bana?

• PokeGO Admin

Dostał perma na dwóch serwerach

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

4

779
Użytkownicy

607
Tematy

3291
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.