Skarga SJE'M v2

• Mwój nick steam oraz SteamID:STEAM_1:0:205560853, [email protected]$I()R
    Nick użytkownika/admina na którego wpływa skarga oraz jego SteamID: SJM ( ID nie posiadam ponieważ dostałem bana)
    Powód: Na mapce awpf_p!mpkine_fettihit stawiałem wulkan i chowałem się w nim i dostałem bana za wykorzystywanie błędów modyfikacji... znowu ban bez przyczyny... pytałem wcześniej kilku adminów ('sworzka', kiedyś polske, jopka) cytuje słowa przecież to zwykły skill tak jak lugia jest obszarowa tak wulkan stoi i można się w nim chować... a w dn. dzisiejszym za to dostałem bana o godz. 18:21:41 czas rzeczywisty
    Dowody: Niestety podał bym dokładne Dany i minuty ale nie mogę odtworzyć pliku .dem.

P.S. Jhony widziałeś jak nie raz grałem tym pokiem i bana nie dostałem uważa, że kolejny ban jest nie słuszny. Proszę o wyjaśnienie sprawy.

• Ten post jest usunięty

• Junior PokeGO Admin

Bana dostales po rozmowie z [email protected] i @ :)

• Owner

Na pokemodach mało co spędzam czasu, a błąd widzę, że dopiero zgłoszony teraz.
    Wulkan był do atakowania przeciwnika a nie do ukrywania się w nim i zabijania.
    Gdy w nim stoisz Cię nie widać więc jest to błąd modyfikacji.
    Ban przyznany poprawnie a skill zostanie naprawiony.

• okej tylko nie można najpierw można napisać, że to jest błąd pokemona i zwrócić uwagę jakoś na innych mapach sam się chowałeś w ten wulkan. Po 2 każdy może do tego wulkanu wejść nie tylko ja ale również inni czemu tylko ja dostałem bana? wulkan stawia się nie zależnie, mam wcale nie używać skila? Po 3 Jhony kiedyś ciebie pytałem czy mogę stawiać ten wulkan na knaifach miedzy trybunam i czy mogę stawiać. Pytałem również czy mogę postawić na pace i powiedziałeś że tak.. więc teraz Cię wcale nie rozumiem skoro tak twierdzisz.

• Owner

Pytasz czy możesz postawić wulkan? Możesz
    Pytasz czy możesz postawić go na pace? Możesz
    Pytasz czy możesz kogoś zabijać gdy Ciebie nie widać lub nie da się Ciebie zabić? Nie możesz

• @johnny powiedział w Skarga SJE'M v2:

Pytasz czy możesz kogoś zabijać gdy Ciebie nie widać lub nie da się Ciebie zabić? Nie możesz

Jak wejdziesz w niego to mnie normalnie widać, możesz sobie wziąść poka i wejść do wulkanu i mnie normalnie zabić jak to co nie którzy robili można głupiego molotova wrzucić... po co taki skil który widać na sporym obszarze przecież to jest wiadome że nikt w niego nie wejdzie jak będzie widział że jest "coś" prawda?Po 2 nigdzie nie jest napisane w opisie skilu, że służy tylko do aktywy "TWORZY WULKAN" i tyle więc nie rozumiem dlaczego mam również do niego nie wchodzić. Tj. tak samo jak się skami jakiś typek z lugią i siedzi i spamuje skilem...
    Nie można zablokować skili obszarowych na mapkach typu fl_, aim_awp ? po co wg aktywne skile na tych mapach sam maiłem pokemoda w 1.6 da radę zablokować komendą.

• Owner

My Wam nie bronimy wchodzić gdzie tam chcecie, możecie robić wszystko byle nie łamać regulaminu. Nie było Cię widać a zabijałeś innych i tyle. Skill dostanie także texture w środku i problemu nie ma.
    Można ale nie zablokujemy, to jest pokemoda i po to są skille, żeby ich używać.
    Porównywać pokemoda 1.6 z GO :D

• @johnny powiedział w Skarga SJE'M v2:

My Wam nie bronimy wchodzić gdzie tam chcecie, możecie robić wszystko byle nie łamać regulaminu. Nie było Cię widać a zabijałeś innych i tyle. Skill dostanie także texture w środku i problemu nie ma.

Zgadza się tylko jak zrobisz txt to powiedz jak w niego ktoś wejdzie? wyjść można bo txt można zrobić tylko w jedną stronę... Po co jest skill, który bd tylko zagłuszał mi dźwięk i przy okazji innym graczom? żeby za ozdobę robił? Idąc tym tropem myślenie to może wywal ten skill albo lepiej całego poka...

P.S. Porównuję ponieważ są lepsze opcje co do tego skila (skoro coś się dało w 1.6 tu też musi) ale to szczegół...

• Owner

Eh masz wgl jakieś pojęcie? Kodowałeś, pisałeś coś? Bo zaczynasz powoli się mylić w tym co piszesz.
    1.6 a GO to totalna patologiczna różnica ale tak nic w soursie się nie napisało wgrało gotowy plugin w 1.6 gdzie dziecko mogło takie coś zrobić więc tak to tylko szczegół.

Tak wywalimy ten skill i każdy inny bo masz taką zachciankę, nie rozumisz, że zabijać kogoś gdy ten Cię nie widzi to coś nie halo? A Ty go magicznie widzisz? GG.
    Zamykam bo temat był skargą a nie rozmową o modzie.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

0

771
Użytkownicy

603
Tematy

3260
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.