Skarga Admin SJM

• Twój nick steam oraz SteamID:STEAM_1:0:205560853, [email protected]$I()R
    Nick użytkownika/admina na którego wpływa skarga oraz jego SteamID: SJM ( ID nie posiadam ponieważ dostałem bana)
    Powód:Na mapce de_rats_1337_v2 zostałem wyrzucony z serwera teoretycznie za ping (miałem około 150 - nie pamiętam mam co jakieś pół godziny skok pingu ponieważ posiadam internet radiowy) CZAS - około 5 rund przed końcem mapy. Potem na mapce de_deathcookin_csgo dostałem bana na 1h za utrudnianie. W drużynie tt było jeszcze 3,4 graczy którzy zbierali poki z respa a ja latałem po piętrach budynku szukając paki nie wiedziałem że ona leży na samym dole...i chyba to utrudnianie miał na myśli sjm tylko dlaczego nie zbanował innch graczy którzy wg nie byli zainteresowani Paką? Jak bym sobie stał, kampił nie próbował szukać paki ok Ban słuszny ale to jest ban nie uzasadniony - Czas: 2017-10-28 17:33:49
    Dowody: Niestety podał bym dokładne Dany i minuty ale nie mogę odtworzyć pliku .dem.
    W.W. czas jest czasem rzeczywistym ( nie czas dema)
    PS. Nie chodzi o tą godzinę bo i tak kończyłem grę ale wiem że to nie pierwszy ban ww. admina. Proszę o wyjaśnienie sytuacji.

• Junior PokeGO Admin

Dobry jestes grales ,,1 Runde'' a miales 6 smierci :)
    Pozatym kill w konsoli, ban sluszny

• Owner

Jak wrócę zobaczę oba demka i się wypowiem.

• Sjm za.duzo sie poczul ;) za duzo cos tych skarg . Nic nie pomaga tylko banuje. Ahh...

• Jak łamiecie regulamin to banuje, więc jaki macie problem do niego ?

• Owner

Skarga przyjęta, dzięki za jej zgłoszenie, wyciągnę z niej konsekwencje wobec admina.
    Ban był niepoprawny.

• Dziękuję za wyjaśnienie sytuacji :-)

xMaveSx, uważasz że w grach turniejowych jak toś paki nie umie znaleść to w konsoli trzeba wpisać kill?
    Poprę rónież słowa pApa - sjm jak ma admina chce za bardzo gwiazdorzyć (idź zjedz snickersa i bądź SOBĄ)
    P.S. Sjm na przyszłość są inne metody żeby zmusić garcza do znalezienia paki mówię o tych co wg nią nie byli zainteresowani slay/zgładzenie? Czy trzeba odrazu gracza banować? Nawet nie napisałeś na [email protected] żeby cele wypełniać a bana potrafiłeś wlepić.. za nic :P

• @freamyy czytaj odpowiedz johnego :)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

2

779
Użytkownicy

607
Tematy

3291
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.