Współpraca z serwerem

• Cześć i czołem!

Z tej strony Koksulak, piszę tutaj po to, aby zawrzeć współpracę z serwerem jak i administracją.

Nagrywam na youtube już bardzo długo, do tej pory udało mi się zdobyć na moim aktualnym konce 1100 subskrybcji co jest dla mnie bardzo dużym sukcesem jak i osiągnięciem. Sam kanał istnieje od roku 2012, jak dobrze pamiętam.
    Kontentem mojego kanału były wszelakie gry, typu:

• Minecraft
    • League of Legends(kiedyś)
    • CS:GO
    • Metin2(kiedyś sporo nagrywałem z tejże gry)

Bardzo chciałbym zawrzeć współpracę, ze względu na to, że byłby to duży plus dla mnie jak i dla właścicieli organizacjii INFINITY CORE.

Co mógłbym zaoferować?
    Mógłbym nagrywać regularne serie dotyczące opisu klas, zarówno jak i skilli pasywnych i aktywnych, co by moim zdaniem pomogło na rozwój serwera.

To tyle z mojej strony, jeśli byłby potrzebny kontakt proszę dodać na steam:
    http://steamcommunity.com/id/koksulakexe/

• Owner

Nikt nie ma monopolu na robienie filmów z PokeModa ani z SuperHero. Decyzja będzie jak pogadam z Johnnym :D

• Owner

Nie macie nic sensownego do napisania to po co się udzielacie? Z tego co przeczytałem to chłopak chce współprace z nami nie z Wami ;x

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

2

779
Użytkownicy

607
Tematy

3291
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.