Poke:GO S1 ♂Yu

• Twoje steamID: STEAM_1:0:176725868
    Powód bana: Specialne przedłużanie rundy.
    Nick admina od którego otrzymałeś bana: sjM
    Wyjaśnienia: jest 1vs1 chwilę kampie poczym kilka razy wychylam jest około 10 s do końca rundy teleportuję się na respa przeciwnika jest koniec rundy zauważyłem przeciwnika i zginąłem.
    Dowody zwalniające z bana: demko awp_lego 9 godzina około 13:30.
    Niby to ban na 1h ale chciałbym żeby zniknął gdyby okazał się niewłaściwy.

• Junior PokeGO Admin

Pisałem Wam ,,Cele Mapy'' gość, z którym miałeś 1 na 1 też Cię szukał. Kill w konsoli albo zapytanie/prośba choć na środek byłoby końcem tej rundy. Ban na godzine jest odpowiednią karą, nie zgadzasz się to jak już mowiłem kill w konsoli i koniec rundy 10 sec do konca wpisujesz i nie ma tematu.
    Pozdrawiam sjM

• Ban był słuszny.
    Ponad minutę (na mapie typu aim_) siedziałeś w kącie jednego z domków. W końcu zostałeś sam na sam, dalej kampiłeś (liczyłeś pewnie na łatwego fraga). Po około minucie i 10 sekundach w końcu się ruszyłeś. Twój przeciwnik z tego co mi wiadomo (byłem z tobą w ct) cały czas chodził i Cię szukał. Ban słuszny, niepotrzebne przedłużanie rundy, 20 osób czeka bo typ z full hp chowa się w kącie na mapie aim.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

2

779
Użytkownicy

607
Tematy

3291
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.