Propozycje  1. Kiedyś po wpisaniu komendy /odznaki wyświetlała się ich lista z informacją co jaka daje, fajnie jak by to przywrócono.

  2. Można by było dodać coś takiego jak lista itemków, i przydzielić im komendy:
   /useitem
   /useitem_1
   /useitem_2
   Ponieważ przy większej ilości odznak losuje się tylko jeden itemek, często kosztem rare candy. Bodajże są 3 odznaki które dają nam itemek, fajnie jak by można to było wykorzystać w 100%.

  3. Zauważyłem, że exp w nocy jest właściwie wykorzystywany tylko w piątek/sobotę. W tygodniu i tak już nikt nie gra po 23 ( max 4 osoby na serwie ) Propozycja jest taka, żeby exp 50% zaczynał się od pon-czwartku od 22:00. Pt-Nd tak jak jest do tej pory od 23:00. Za pewne doczekam się odpowiedzi ale przecież można wbić 50 w jeden dzień. No można Tylko, że trzeba spędzić z 6-7h na graniu, a przy wyexpieniu 30 pokemonów to już trochę czasu się schodzi. Sami widzicie ile już czasu ludzie zbierają odznaki, nie każdy ma czas codziennie nerdzić po 6h :) A ta godzina więcej i tak by nie dała wielkiego boosta ale zawsze coś

  4. Mapa Fy_pool_party czy jakoś tak. ( Jest Tylko jedna Fy_pool ) ma ograniczone sloty bodajże do 20, czasami paru graczy się nie mieści, można by dodać jakiś zamiennik tej mapy.


Zaloguj się, aby odpowiedzieć.
 

3
Online

1107
Użytkownicy

886
Tematy

4598
Posty

Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.