Teraz to juz nie wiem o co caman

• Twoje steamID:STEAM_1:1:126640948
    Powód bana: Wykorzystywanie młodszych graczy, intrygi rodem z mody na sukces ????
    Nick admina od którego otrzymałeś bana:  Desan a mianowicie przedluzyl mi chyba tamtego bana z zmiana powodu ? 

Wyjaśnienia:  

nie wiem jak t o wyjaśnić bo mnie nie było ;D od momentu tamtego bana do dnia dzisiejszego tj 16.10.2017 nawet nie odpalałem csa ;D dziś o godzinie jakos 16:10 chce wejść na serwer i mam perma ?? jeszcze że wykorzystuję dzieci ... ?? jakie kolwiek wyjaśnienia i ub proszę bo to już nawet nie jest śmieszne ,,, nie wchodziłem po poprzednim banie , teraz chciałem pograć nawet się nie odzywając i mam perma za free?? naprawde??
    Dowody zwalniające z bana:jakie dowody jak nawet nie wiem o co kaman

Zgłoszenia nietrzymające się wzoru będą z góry odrzucane!

• Owner

Bossie młodszej armii ludzi z Waszego ts, nasyłasz nupków na jakieś handle pokemonami za psc gdzie bany są dwustronne i chłopaki chcą nie chcą bana nie dostać zaczęli pięknie śpiewać :> Tyle w temacie, modę na sukces może robić sobie gdzie indziej.

• @johnny jakie kupowanie pokemonów... w co mnie mieszacie ludzie ... bo siedziałem gdzieś na tsie indziej a nie z desanem ?? przypomne ze z desanem siedzialem tez jak i balardem etc ... a skoro chcesz mnie banowac za jakies kupowanie pokemonow (ktorych nie mam ;D
    ) to prosze o dowody, wrecz nawet jestem zmieszany tym w co zostałem wmieszany .....

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Pan Jopek Twich
Glesh Twich
xBertix YouTube

0

759
Użytkownicy

600
Tematy

3211
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.