Odwołanie od bana

• Twój nick steam oraz SteamID: kRz (STEAM_1:0:21063288)

Nick użytkownika/admina na którego wpływa skarga oraz jego SteamID: Balarads (jego Steam ID nie posiadam bo nie miałem kiedy go pobrać)

Powód: Zostałem zbanowany na godzinę, ponieważ admin uznał że celowo przedłużam rundę. Zbierałem pokemony a kiedy została podana informacja że została podłożona bomba ruszyłem w jej kierunku. w tym momencie był ban - trzeba zaznaczyć że to było moje pierwsze połączenie na serwer więc ruszyłem zbierać pokemony : )

W prawdzie regulamin w punkcie 1.15 przewiduje jakąś karę ale tabela kar w ogóle nie przewiduje kary bana za wyżej wymienioną sytuację.
    Dodatkowo: nie dostałem żadnego ostrzeżenia na czacie od admina że nie wolno mi zbierać pokemonów

Dowody: Jeszcze demo nie jest dostępne

Proszę o usunięcie bana oraz o upomnienie admina że nie jest Bogiem, gdyż zapłacił 10 zł składki.

• Junior PokeGO Admin

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem u Ciebie leży: „Każde ostrzeżenie może być pominięte przez administratora gdy osądzi, że delikwent za bardzo łamie regulamin.” oraz **UTRUDNIANIE GRY INNYM UCZESTNIKOM ROZGRYWKI, OSZUKIWANIE INNYCH GRACZY, SPECJALNE PRZEDŁUŻANIE RUNDY:

Ostrzeżenie.
    Ban na 1 godzinę.
    Ban 1 dzień.
    Ban 7 dni.
    Ban 2 tygodnie.
    Za pozwoleniem head admina - ban permanentny.**
    Z kulturą też nie lepiej :)

• Junior PokeGO Admin

Ten post jest usunięty

• @bluedragon

Szkoda, że tacy admini marnują potencjał serwera. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta na serwerze. Admin który jest wyexpiony nie potrafi poczekać 15 sekund bo nowi zbierają pierwsze pokemony. Przykro mi ale to dobrze nie świadczy.

Żegnam.

PS: dziwię się tylko że w/w admin w swoim rankorze nie skonsultował się z head adminem żeby dać mi bana permamentnego.

• PokeGO Admin

Ja też już dawałem ci bana bo bomba zastała splantowana a ty byłeś afk przez 20 na respie tt potem bala dał komunikat "cele mapy" ty ruszyłeś po 10 s. Bomba była na a ale nawet jeśli by była na b i akurat nikt jej nie pilnował i tak nie starczyło by ci czasu na defa. Nawet jeśli jesteś nowy i zbierasz poki to nie stoi się 30s kiedy jest już bomba, zawsze można killa wpisać

• @krz powiedział w Odwołanie od bana:

gdyż zapłacił 10 zł składki.

To my musimy płacić jakieś składki? Dobra, wystawcie mi fakturę wraz z odsetkami

• Owner

Ban poprawny, zamykam.
    Podniosę Wam te składki ziomki ;x

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

0

775
Użytkownicy

605
Tematy

3281
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.