Nowe skille

• PokeGO Admin

Aktywki
    avalanche - lodowy odpowiednik surfa, puszcza lawinę która zabiera 30 hp i zamraża na 3 s
    fire wave - puszcza ognistą fale zadaje 60 hp i podpala na 4 s
    fire ball - ognista kula która po trawieniu celu wybucha zadając obrażenia w około 80 hp i podpala na 2 s
    ice rock - lodowe kamienie które spadają i zabierają 80 + zamrażają na 3s
    Pasywki
    poison blood - każdy kto nam zada obrażenia jest zatruty 2+0.15lvl
    fire blood - każdy kto nam zada obrażenia jest podpalony na 2+0,15
    lvl
    golden bullet - im mamy więcej pieniędzy zadajemy więcej obrażeń ( na 100lvl za 10 tysięcy obrażenia zwiększone o 80%
    golden kevlar kiedy ktoś nas trafi tracimy nasze finanse ale stracimy mniej hp ( do testowania przeliczniki)
    ice bullet - szansa na zamrożenie przy trafieniu 10%+ 0,3lvl
    charged bullet przy trafieniu 25% na zadanie 10+ 0,4
    lvl obrażeń i slow na 4s
    hard head - zmniejszone obrażenia w głowę o 20% + 0,45*lvl
    bullet Absorb- każdy kto nas trafi traci pociski z magazynka głównego( do testowania przeliczniki)
    rogue jak trafiamy kogoś lub ktoś trafia nas trafi pieniądze
    Fire Blast - zostawić obecny efekty(może lekko znerfić) i dodać aby na start rundy dostawał granaty ilość zależy od lvl(myślę że na 100lvl spokojnie może dostawać 4 na start )
    infinite ammo- jak kogoś trawimy dostajemy ammo (na 100lvl za 1 trafiony zyskujemy 3 ammo) ale do magazynku głównego
    oraz zamiana ze sobą właściwości pasywek Magma Armor i Thick Fat

• Jak dla mnie dobre opcje i przede wszystkim jakieś urozmaicenie. Ale nie może być też zbyt op ^^

• PokeGO Admin

bardzo ciekawe :D jestem za

• Może zamiast bullet absorba może taki seed bullet na trafionym przeciwniku zostaje posadzone nasionko, które zabiera hp i daje osobie która użyła bullet seeda a przeliczniki by się ogarnęło :D ale większość z tego jest dobra jestem za :P

• Owner

Nowe skille dopiero w 3 genie :) - propozycje zapisałem :D

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

0

771
Użytkownicy

603
Tematy

3260
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.