Podanie Na Junior Admina

• 1 Nick z serwera oraz steamID: 24063158 ANONYMOUS | Pvpro.com
    i steam id : STEAM_0:0:11101
    2 Wiek: 13 (wiem że trochę za mało ale widzę że dużo osób niema na rekrutacje)
    3 Doświadczenie z serwera Super Hero: Gram na serwerze od pierwszego dnia i widzę że troche osób lubi "po trollować innych" albo nie robi celów mapy
    4 Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: mniej więcej 2 godziny dziennie, do 15 godzin tygodniowo 40-50 godzin miesięcznie (oczywiście niemoge zapewnić że zawsze będę bo niezawsze to ja decyduje czy moge)
    5 Czy administrowałeś kiedyś?: Tak administrowałem na serwerze typu arena 1vs1 ale serwer padł po 2 latach
    6 Znajomość komend admina i regulaminu?: Regulamin znam a komendy też oczywiście
    7 Dlaczego ty?: Myślę że ja ponieważ umiem się dogadać z ludzmi i umiem im pomagać
    8 Kontakt:
    steam: http://steamcommunity.com/id/Mamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut/
    Facebook: (Podany po informacji na steam)
    Discord: M_a_t_i_2
    Ts3: M_a_t_i_2 (częściej korzystam z dicorda ale z ts też mogę)
    GG: 6110452 nick Mamut
    9 Link do nicków/profilu Gametrackera : (prosze niepatrzec że niemam godzin wpisanych na s3 po prostu pisząc rekrutacje dodałem nick do s3)
    https://www.gametracker.com/m_a_t_i_2/

• Jestem na tak, ale nie pasuje mi tylko wiek

• Jestem na nie. 13 lat? Strasznie mało jak na J.A, to samo coś Ci nie wierzę, że już kiedyś administrowałeś na 1 vs 1, ile wtedy miałeś lat? 12? 11? Chyba, że to twój znajomy miał serwer to wtedy inna sprawa. Mało rozmawiasz przez mikro, jak na początku serwa pytałem się o co chodzi i wiele innych osób także, miałeś ich gdzieś. Nic nie mówiłeś ani pisałeś na chacie ewentualnie coś przebąknąłeś,ale jak na J.A za mało.

• nie odzywam sie przez mikro poniewarz niechce go nadużywać a że nic nie pisałem ani nie mówiłem to przez to żeby nie było haosu i ile wtedu osób było nawet niewiem jaki masz nick i tak administrowałem na 1vs1 nie to niebył serwer mojego znajomego to poprostu tak jak tu na początku nie było wymagań wiekowych więc masz proste wytłumaczenie na przykładzie stwoszka tak wiem że mam 13 i to troche za mało ale warto spróbować

przy okazji dziękuje za opinie wiem co muszę poprawić a co nie :blush: :+1:

pozdrawiam Anonymous

• Miły i pomagający gracz ja jestem na tak

• PokeGO Admin

Po co składacie podania jak 3/4 z was nie spełnia wymagań ?

• @d3san dla szans bo dużo osób na rekrut niema

• Junior SuperHero Admin

jestem na tak

• Owner

Podanie odrzucone, spróbuj ponownie następnym razem.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

0

771
Użytkownicy

603
Tematy

3260
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.