Nowe serwer SUPER HERO MOD wiecej w linku LINK
Konkurs na Facebook'u do wygrania PC, więcej w linku LINK
Quiz wiedzy Pokemon z nagrodami! LINK
Zgarnij SHINY LEGENDARNEGO POKEMONA! LINK
Ruszyły nabory na J.A. S3. LINK

Nick Sh0keN, serwer Poke:GO S2 (odrazu skarga ;D )

• PokeGO Admin

Powiedziałem Ci żebyś wyszedł ze specta, poczekałem a Ty nadal tam siedziałeś W NASTEPNEJ RUNDZIE więc Ci dałem kicka po czym ty wszedłeś i zacząłeś przeklinać i wyzywać mnie od AMEB. Nie jestem twoim kolegą żebyś sie tak do mnie odnosił. Poza tym to nie pierwszy raz jak dostajesz bana za obrażanie więc nie płacz tylko przestrzegaj regulaminu. Grałem lugią w końcu to pokemod to czemu miałbym nie grać? Może ty powinieneś popracować nad opanowaniem skoro wyzywasz tylko dlatego że gram Lugią. Ban jest na 1 dzień bo już miałeś za obraze.

• Wytłumaczysz co oznacza słowo ,,Ameba", bo jak mówisz tak to też możesz wytłumaczysz :)

• Owner

Podasz demko? Czy mam sobie sam poszukać i zamknąć temat?
    Bana już na godzinę miałeś więc według tabeli kar admin mógł Ci dać wyższego w tym przypadku na dzień, więc nie rozumie o co kaman z długością kary.

Zobaczę demko to się wypowiem czy słuszny ban.

Nie masz nic do tematu to po co się udzielasz Swinka?

• wybaczcie że nie edytuję, ale tak wyciągnę to demko osobiście i udowodnię Ci że na spec byłęm 1 runde a po kicku wszedłem dosłownie na tą samą runde , co dalej , ameba to jednokomórkowiec skoro zadajecie takie pytanie to no cóż przykro mi że nie uważaliście na biologi ( ps raz użyłem tego słowa ) kolejna rzecz johny chciałbym zauważyć takie coś żę poprzedni ban był pomyłką co tdostałem ub chwilę potem ;D

• Owner

Podaj demko, godzinę i mapę. Więcej mi nie trzeba.

• @johnny 2017-10-12 16:23 workshop_741136461_de_rats_1337_v2 9 runda widac wszystko w jednej rundzie ;D co prawda jezyk moj nie jest jakos nad wyraz "kulturalny " to jedynie w sumie za to bana mogli mi dac wczesniej ;D haha i jeszcze ten moj glos polecam byc chorym ;D

• PokeGO Admin

@shoken powiedział w Nick Sh0keN, serwer Poke:GO S2 (odrazu skarga ;D ):

co prawda jezyk moj nie jest jakos nad wyraz "kulturalny "

No to na co skarga ? kolego sam się przyznajesz ze rozmowa nie była na poziomie czepiasz się i szukasz problemu na sile i zawracasz głowę administracji zbędna skarga.
    CZŁOWIEKU PRZEKLINASZ i OBRAŻASZ ADMINA i zdziwiony ze ban :( Następny będzie na tydzień wiec się pilnuj
    ta skargą sobie pogorszyłeś tylko będzie trzeba cie pilnować :)
    ban słuszny Pozdrawiam : https://www.youtube.com/watch?v=MJT_9ILCK50&feature=youtu.be 2:55 akcja z ameba wczesniej cos tam tez spinales do niego o spekta i p90 czy tam autocampe ...
    do zamkniecia.

• @jopek widzę że z rozumowaniem to też nie halo ,,,, ban słuszny pod względem wyzwiska o amebe ale czas nie halo ... więc co mi tu grozisz juz tygodniowym ;D według cennika powinienem dostaćgodzinę gdyż to było 1 wykroczenie ( poprzedni ban był niesłuszny co latacz momentalnie sie poprawił ) więc pozdrawiam , naucz się zrozumiale chodź przedstawić swoje racje ;D pogorszyłem sobie , no uśmiałem się;D

• @Johnny Chce wiedzieć co to Ameba. Nie moja wina, że nie wiem :(

• Owner

Dzięki Jopek za filmik.

Ban został nadany poprawnie, kolego popraw język który używasz.
    Co do długości bana, też jest poprawna.
    Co to za ub? Ktoś coś o nim wie? Nie widzę tutaj żadnego odwołania od tamtego bana. Administracja nie uznaje takich ub, skąd mam wiedzieć, że to nie sprzedany ub.

I ogarnij się bo next będzie na tydzień.
    I my z Jopkiem także się uśmialiśmy.
    Zamykam.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Pan Jopek Twich
Glesh Twich
xBertix YouTube

2

680
Użytkownicy

513
Tematy

2617
Wygląda na to, że Twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.