Nick Sh0keN, serwer Poke:GO S2 (odrazu skarga ;D )


 • PokeGO Admin

  Powiedziałem Ci żebyś wyszedł ze specta, poczekałem a Ty nadal tam siedziałeś W NASTEPNEJ RUNDZIE więc Ci dałem kicka po czym ty wszedłeś i zacząłeś przeklinać i wyzywać mnie od AMEB. Nie jestem twoim kolegą żebyś sie tak do mnie odnosił. Poza tym to nie pierwszy raz jak dostajesz bana za obrażanie więc nie płacz tylko przestrzegaj regulaminu. Grałem lugią w końcu to pokemod to czemu miałbym nie grać? Może ty powinieneś popracować nad opanowaniem skoro wyzywasz tylko dlatego że gram Lugią. Ban jest na 1 dzień bo już miałeś za obraze.


 • Junior PokeGO Admin

  Wytłumaczysz co oznacza słowo ,,Ameba", bo jak mówisz tak to też możesz wytłumaczysz :)


 • Owner

  Podasz demko? Czy mam sobie sam poszukać i zamknąć temat?
  Bana już na godzinę miałeś więc według tabeli kar admin mógł Ci dać wyższego w tym przypadku na dzień, więc nie rozumie o co kaman z długością kary.

  Zobaczę demko to się wypowiem czy słuszny ban.

  Nie masz nic do tematu to po co się udzielasz Swinka? • wybaczcie że nie edytuję, ale tak wyciągnę to demko osobiście i udowodnię Ci że na spec byłęm 1 runde a po kicku wszedłem dosłownie na tą samą runde , co dalej , ameba to jednokomórkowiec skoro zadajecie takie pytanie to no cóż przykro mi że nie uważaliście na biologi ( ps raz użyłem tego słowa ) kolejna rzecz johny chciałbym zauważyć takie coś żę poprzedni ban był pomyłką co tdostałem ub chwilę potem ;D


 • Owner

  Podaj demko, godzinę i mapę. Więcej mi nie trzeba. • @johnny 2017-10-12 16:23 workshop_741136461_de_rats_1337_v2 9 runda widac wszystko w jednej rundzie ;D co prawda jezyk moj nie jest jakos nad wyraz "kulturalny " to jedynie w sumie za to bana mogli mi dac wczesniej ;D haha i jeszcze ten moj glos polecam byc chorym ;D


 • PokeGO Admin

  @shoken powiedział w Nick Sh0keN, serwer Poke:GO S2 (odrazu skarga ;D ):

  co prawda jezyk moj nie jest jakos nad wyraz "kulturalny "

  No to na co skarga ? kolego sam się przyznajesz ze rozmowa nie była na poziomie czepiasz się i szukasz problemu na sile i zawracasz głowę administracji zbędna skarga.
  CZŁOWIEKU PRZEKLINASZ i OBRAŻASZ ADMINA i zdziwiony ze ban :( Następny będzie na tydzień wiec się pilnuj
  ta skargą sobie pogorszyłeś tylko będzie trzeba cie pilnować :)
  ban słuszny Pozdrawiam :