Nowe serwer SUPER HERO MOD wiecej w linku LINK
Konkurs na Facebook'u do wygrania PC, więcej w linku LINK
Quiz wiedzy Pokemon z nagrodami! LINK
Zgarnij SHINY LEGENDARNEGO POKEMONA! LINK
Ruszyły nabory na J.A. S3. LINK

skarga D3SAN

• Witam zostałem dziś zbanowany z powodu obraźliwego nicku chodź nie wiem co jest obraźliwego w TOMASZ WPIERDOL powiedział bym że oznacza to ze ktoś ma kłopoty a wyzywanie to jest coś w stylu że jesteś pedałem więc prosił bym o to żeby wytłumaczyć mu znaczenie tego słowa lub odebrać mu admina bo może być więcej banów dziękuje za wysłuchanie

• Owner

Tak admin nie wie co znaczy słowo wpierdol a Ty nie potrafisz napisać według wzoru, gracz admina równy.
    Co do tego słowa czekam na wypowiedź naszego polonisty Kami.

• Ale ja nie mam powodów by pisać skargi więc mogę nie umieć i pisze to naszybko więc nie patrzyłem na wzór. To jest jedyny serwer a Admin musi wiedzieć mój kolega dostał bana za użycie słowa Zbejtowany po czym go zbanowali ale przemówił im do rozsądku i dostał unbana jeżeli admin nie zna znaczenia słów to nie powienien mieć admina bo wtedy każdy może dostać bana że tak to ujmę za byle gówno.
    To mój steam ID żeby nie było ...
    /profiles/76561198315349457/home

• PokeGO Admin

Złamałeś regulamin dostałeś bana i tyle ! Nie dostosowałeś się do upomnienia nie rozumiesz jak ktoś ostrzega to masz pecha. tak samo na forum obowiązują jakieś zasady są wzory podań, skarg i prośby o ubany inaczej by syf panował wiec trzymaj się zasad a nie będziesz mieć problemow.

1.2. Zabronione jest używanie obraźliwych, wulgarnych, reklamujących, o tematyce rasistowskiej, religijnych, adresów o nieznanym pochodzeniu itp nicków.

• Global Moderator

Polonista mówi: brak wzoru. #Zamykam.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Pan Jopek Twich
Glesh Twich
xBertix YouTube

2

680
Użytkownicy

513
Tematy

2617
Wygląda na to, że Twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.