Nowe serwer SUPER HERO MOD wiecej w linku LINK
Konkurs na Facebook'u do wygrania PC, więcej w linku LINK
Quiz wiedzy Pokemon z nagrodami! LINK
Zgarnij SHINY LEGENDARNEGO POKEMONA! LINK
Ruszyły nabory na J.A. S3. LINK

OPropozycje skilli dla nowych bohaterów

1. Hulk dużo hp.
    2. Loki postać z avengersów skill zamiany jak miał mr.mime i skill telekinez taki jak mial alakazam.
      3.Ice man skill suicuny ten zamrazjący i laser zamrażający.
    3. Nwm jak ten bohater sie nazywa ale w fantastycznej czwórce był taki co posiadał moc ognia to skill enteia.
    4. Thor jakiś piroun i laser z piorunami który spowalnia.
      6.Antmen wiem, że to może się nie udać ale zmniejszyć postać na 10 sekund nie może strzelać ale szybciej biega.
      7.Nie pamiętam jak się nazywa ale to dziwczyna z avengars 2 która miała moce psychiczne to skill lugi bez leczenia i granat wh.
    5. Dodac bohatera latajce bo w sklepie za pistac psc trzba dac 11 zl a to powinno byc za wszystkie moim zdaniem bo sensu to nie ma a w tych premium jest dr. storm i batman a reszta nie lata i na ratsach ciezko sie gra bez fly.

1. Hulk (główne statystyki wit) czyli dużo hp, dodatkowo pasywką mógłby być szansa na cios krytyczny 5/10/15/20% czyli przy strzale dmg x2.
      Jego skill, hmm.. np. Monster Jump (Hulk skacze wysoko a po upadku robi krąg który dezorientuje przeciwników na 2s)
      Drugi skill np. Zielona Agresja (Hulk dostaje mocnego przyspieszenia na okres 10 sekund (szybko biega)).
    2. IceMan, 1 pasywka zamrożenie przy strzałach (mocno spowalnia przeciwnika) oczywiście odpowiednie % do rozwoju, na drugą nie mam pomysłu. Skille 1. Bryła Lodu (postać zmienia się w bryłę lodu na np. 3 sekundy przez ten czas przywraca sobie załóżmy 50hp (gdy jest zamrożona nie można go bić)). 2. Zimny Podmuch (postać tworzy chmurę śniegu/lodu w miejscu gdzie celowała (jakiś nie przesadzony zasięg), postacie znajdujące się w chmurze tracą 5hp/s oraz dostają spowolnienie czas trwania chmury 8 sekund.

• @travicon 8 sekund to za krótko powinno byc 30 sekund i jeszcze do Johnego czy na flashu zrobisz zeby dalej sie tp bo na pokemon modzie moglem sie tepac w 1 miesjce a tu nie bo za krotki tp oraz zmniejszenie ceny kamienia wskrzesajcego do 1 złota bo nie oplaca sie kupować za 5 złota jak to jest 1 quest.

• Owner

1-4 Wszystko z poków dać ;x nic nowego :D Może wymyślimy nowe skille :D po co kopiować :D

1. Jest latarnia ;x lel? Lata

• Propozycja z serca:
    Skill Granadier: Zabija z każdego granatu na hita (po kotakcie bezpośrednim), czyli jak nim dostaniesz :)
    Do Batman'a coś w stylu tam gdzie celujesz tam cię tepa (on miał taką linke, która pojawiała by się) i trzymając ,,E'' moglibyśmy być w tym miejscu przylepieni.
    Hulk coś w stylu skilla Cloystera 6 sec nieśmierelności albo zmiejszyć do 5sec, a jako 2 skill: 4 sec +50% Zadawanego DMG
    Loki: Skill mew byłby dobry (Wyrzuca broń), a jako 2 skill Hyper Beam (Czyli promień np. Lugi, Dragonite itd)
    Wiem, że Loki z pokemonów, ale pasowałoby to do niego :)

• Global Moderator

0_1507630462936_a5b304dc-6581-4761-b69c-1c718068347f-image.png

Weźcie nie dawajcie propozycji skilli z pokemonów do superhero :kiss:

• @Kami Sama coś wymyśl xD
    No, ale jednak masz racje. Jak pasuje to czym nie dodać Why not? :)

• Global Moderator

Maves, weź proszę nie cwaniakuj, bo tego nie lubię. Ja swojej pracy pilnuję, nie musisz mi mówić co powinnam zrobić. Johnny już prosił o niepowielanie skilli. Dlaczego? Wyjaśnię pokrótce.

1. Niektórzy zapewne będą chcieli grać czasem na pokemodzie, czasem na superhero. Czyli już mamy problem bo dwa różne serwery a skille te same - taki gracz się nudzi, odchodzi, wyraża niepochlebne opinie, narzeka, trolluje z nudów.

2. Wspomniane wcześniej: to DWA RÓŻNE serwery. Nie ma sensu powielać, można wymyślić tyle ciekawych skilli i rozwiązań innych niż na pokemodzie. Po co się ograniczać? Jak chłopaki wymyślą następny serwer to co, znowu z pokemonów skille mamy kopiować?

3. Po dodaniu skilli z pokemonów będziecie płakać, że tylko kopiujemy i powielamy, sami nic nie umiemy wymyślić czy ulepszyć = ponownie - niepochlebne opinie + WY TO TYLKO piniondze liczycie, wszystko zróbcie premium, A NA POKEMONACH to ten pokemon jest za darmo a ma takie skille!

• @Kami Źle mnie zrozumiałaś sorki bardzo Cię szanuje. Dobranoc :(

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Pan Jopek Twich
Glesh Twich
xBertix YouTube

1

680
Użytkownicy

513
Tematy

2617
Wygląda na to, że Twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.