Propozycja :)

• Junior PokeGO Admin

1. Dodanie skilla do Lickitung'a
      Skill Heal Pulse byłby dobrym pomyslem.
    2. Zmiana pasywek Onix'a (ma 2) Na Steelix'a (Ma 1), który jest jego evolucją.
    3. Lekka zmiana skilla Lugi (Lugia- Ancient Power)
      Obrażenia 6/sec Dezorientacja 2/sec Leczenie 2/sec
      Czas 8/sec
    4. Zmienienie Ursaring'owi skill'a aktywnego
      Na przykład: Brick Break pokemona Heracross
      lub Stomp pokemona Rapidash
    5. Zmiana skilla Machamp'a Pasywnego Focus Energy na Rage, ponieważ pokemon słynął z wielkiej siły (Był jednym z najsilniejszych pokemonów)
      Cytując z Wikipedii o pokemonach:
      ,,Posiada dwie pary rąk, przez co ma większą możliwość ataku jak i ćwiczeń.''
      O Machamp'ie :)
      Proszę o rozpatrzenie moich pomysłów myślę, że to zachęciło by do expienie tych pokemonów.
      No i ta Lugia, która jest zamocna xD

• Junior PokeGO Admin

Proszę o zobaczenie moich propozycji i wzięcie ich pod uwagę :)

• 3. Za duża zmiana według mnie (bardziej nerf niż "zmiana"). Proponuję zostawić dezorientację, leczenie, czas trwania jak jest, ZWIĘKSZYĆ dmg na sekundę, kosztem mniejszego zasięgu. Dzięki temu Lugia będzie musiała podlecieć bliżej, zanim skill zacznie działać, co da większą szansę na zlikwidowanie jej. Teraz, szczególnie na mapach typu "aim_" 1 Lugia dezorientuję 60-70% przeciwnej drużyny, przez 4-8 sekund, latając w kółko. Jest za silna, ale jako "support" (trudno latać i zabijać jednocześnie). Te zmiany zmuszą do grania bardziej "agresywnie" (Po to ma regenerację).

• Są pokemony z Calm Mind - Lugia ma być jedynym pokemonem, który wymusza zmianę pokemonów u połowy serwera?
    • Można uciec - Tak, jak się jest daleko, albo ma się przyśpieszenie.
    • Kto najbardziej korzysta z obecności Lugii? Według mnie pokemony z przyśpieszeniem/szybkim movementem. Łatwe cele do zlikwidowania, regeneracja życia od kolegi, większość ucieka / próbuje zdjąć Lugię.

4. Stomp zamiast Lick'a bardziej by pasował moim zdaniem.
    5. 2 pasywki dodające dmg według mnie będą za mocne.

Od siebie jeszcze dodam 2 propozycję:
    6. Zwiększenie przelicznika Intimidate z 0,002 do 0,005
    7. Zmniejszenie szansy Focus Blast na 15 + 0,5 * level (%)

• Junior PokeGO Admin

@blackker
    5: Ale jak masz Revenge i masz 120 hp zadajesz mniej i Rage, by to rowno wazyl. Jest to dobra idea, poniewaz byl to jeden z najsilniejszych pokow ;)

• Junior PokeGO Admin

@xmavesx powiedział w Propozycja :):

@blackker
    5: Ale jak masz Revenge i masz 120 hp zadajesz mniej i Rage, by to rowno wazyl. Jest to dobra idea, poniewaz byl to jeden z najsilniejszych pokow ;)

Właśnie nie do końca, tam jest przelicznik 1-Hp/Max Hp * Dodatkowy dmg co oznacza, że jeżeli spadnie Ci maksymalne hp to zaczyna działać a nie w momencie kiedy spadnie poniżej 100(informacja z pokedexu).

@Blackker

1. Myślę, że to dobry pomysł odnośnie zmniejszenia zasięgu i zwiększenia obrażeń.
    2. Zmiana licka na stomp też dobry pomysł.
    3. Obecnie przy przeliczniku 0,002 na 100 poziomie odbijasz 20% obrażeń. Przy zwiększeniu przelicznika do 0,005 będzie to 50%. Ja bym zwiększył z 0,002 do 0,004 żeby miał przelicznik jak rage.
    4. Focus blast będzie nerfiony także spokojnie.

• Owner

Błędy poprawie w weekend i dodam ew. zmiany. Jak jeszcze jakieś propozycje macie piszcie. :-)

• Junior PokeGO Admin

Jeszcze jedno dodanie skill'a do Delibird'a
    Blizzard urozmaiciło by to gre tym pokemonem, który ma 1 skilla aktywnego. Blizzard to skill Dewgong'a tak dla infa :)

• Junior PokeGO Admin

@balarads To to jakieś powalone bo z AK-47 musze 5 hitów aby zabić na 120hp, a mam 75 lv :0
    Potrafie zadać 110 w 5 pokemonowi typu Pikachu 1, a czasami nawet 100 w 5 i zostaje gościowi 20 hp (Odznaki)
    Edit: Lepiej zamianić Ursaring'owi skilla Rest na Stomp.
    Czasami Lick się przydaje choć nie jest bardzo op :e

• Owner

Nie ma możliwości zwiększenia przelicznika Intimidate.
    Rage zadaje dodatkowe 40%
    Protect redukuje 40%
    Intimidate jednocześnie redukuje i zadaje - dlatego jest 20% to jest coś pomiedzy Rage a Protectem.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Pan Jopek Twich
Glesh Twich
xBertix YouTube

0

759
Użytkownicy

600
Tematy

3211
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.