greedy POKE:GO S2

• Zbanowany

Twoje steamID: STEAM_1:1:234034611
    Powód bana: [RZEKOME] Cheatowanie
    Nick admina od którego otrzymałeś bana: BlueDragon
    Wyjaśnienia: A więc grałem sobie jak co meczyk, ponad 30 fragów i nagle banik za cheatowanie. Chciałbym zaznaczyc ,że wiele dzieci płakało ze latam na aimie czy wh, byłem nawet oskarzony o aimlocka XDXD
    Dowody zwalniające z bana: Myślę, że wystarczy sprawdzic ostatnie dzisiejsze demka.

PS. To że poziom gry co niektórych ogranicza się do jednego serwera nie znaczy, że lepsi od nich cheatują, buźka. :)

• Myślę że warto podać jakie demko żeby administracja nie szukała .

• Owner

sprawdzę Twoje randomowe demka z ostatnich 4 dni i się wypowiem.

• Zbanowany

Prosiłbym o szybki i sprawiedliwy werdykt, pozdrawiam.

• Aim i Wh
    Wiele dzieci miały racje jesteś odpal zero szacunku w twoja stronę. Ban słusznie nałożony nie do zobaczenia tez na innych serwerach tam też zostaje nałożony PERM
    |popraw wyczucie na synchro z celowaniem i strzelaniem bo przypal na Thesuspeckt będzie jak grasz Rankedy :)
    Nie pozdrawiam Do zamkniecia

• Zbanowany

@up z tobą nawet typku nie grałem nigdy więc się nie wypowiadaj. Tak to jest jak ktoś kto umie grać wbije na serwer wypełniony silverowymi dziećmi oraz nieco starszymi ale mentalnie nadal silvery, również zero szacunku, tfu.

Nadal czekam na werdykt Johnny'ego.

• Owner

Obaj z Jopkiem ogladaliśmy demka ;x no ale co tam.
    Strzelając automatycznie namierzasz no kocham to oglądać :D te refleksy. Ale jeszcze lookne tam coś bo mało widziałem.
    A z resztą po co ja się wypowiadam jak nigdy nie grałem z Tobą ;x

• Zbanowany

Decyzja należy do Ciebie, ja też przejrzałem te demka i fakt czasem można było tam zauważyc reakcje podobne do wh, ale cóż.

• Owner

Największe dziecko świata, pozdrawiam Cię :> a teraz możesz iść płakać do tatusia, może któryś tatko Cię nauczy jak czitować, eh ;x patologiczna rodzina = patologiczne zachowanie w necie, pozdro pajacu.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

3

1089
Użytkownicy

858
Tematy

4486
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.