Propozycje zmian

• Junior PokeGO Admin

Witam.
    Wpadłem na kilka pomysłów zmian i chciałbym abyście wyrazili swoje zdanie na ich temat.

1. Dewgong - pokemon wydaje się interesujący ze względu na tą leczącą mgiełkę ale jego skile pasywne nie są zbyt użyteczne. Proponuję zamienić barrier na protect.

2. Focus blast - skill został już znerfiony ale w dalszym stopniu pokemony, które używają tej pasywki powyżej 40 lvl praktycznie ciągle podrzucają pomimo 44% szansy. Proponuję zmniejszenie podstawowej szansy z 20% na 10% albo zmniejszenie przelicznika z 0.6% na 0.5% na lvl.

3. Smog, wrap - jako skile obszarowe, które zadają dmg na sekundę są dobrym pomysłem ale obrażenia w wysokości 5dps przy uwzględnieniu kevlara są za małe. Wcześniej przelicznik wynosił 20dps co nie było zbyt zbalansowane. Dla przykładu hurricane u dragonaira jeszcze spowalnia, leech seed u venka leczy gracza. Proponuję proponuję złoty środek czyli 15dps bez kevlara.

• Junior PokeGO Admin

1. Dobry pomysł
    2. Ale to nie jest takie op dajesz heda i gosc pada :)
    3. Nie kazdy pok musi byc op sam mowisz Dragonair lepszy i Venek to samo to graj nimi

• PokeGO Admin

1 Jestem na Tak
    2 Jestem na Tak do zmniejszenia przelicznika do 0,5 to i tak 80% na 100 lvl
    3 Jestem na tak ale Moim zdaniem to nie dps stanowi problem tylko czas trwania nasionka proponuje wiec dps zmienić na stary 20 dps na 1s i czas trwania na 5s + 0,15 co lvl(na 100lvl 23s) i czas odnowienia 35s lub 30s.

• Junior PokeGO Admin

@xMaVeSx Wiem, że nie każdy pokemon musi być op ale chyba lepiej zwiększać liczbę grywalnych pokemonów poprzez balansowanie tych słabszych.

• Retired

1. Co do dewgonga to można ale czemu protect, tyle pokemonów go ma to może dać coś fajniejszego dużo jest spoko pasywek
    2. Przydałoby się zmniejszyć % odpychania bo nadal jest za duży
    3. Też fajny pomysł bo te skille są beznadziejne przez to, że nic nie zabierają prawie.

• Junior PokeGO Admin

1&3. pomysł bardzo dobry, zwiększenie liczby grywalnych pokemonów urozmaici rozgrywkę.

1. Zgadzam się, jest to naprawdę irytujące kiedy za pierwszym strzałem ktoś nas podrzuca, a my wtedy nie mamy szans na reakcje jeżeli nie gramy p90.

• PokeGO Admin

Focus blast jak najbardziej do znerfienia. Gosc na 30 lvlu już jak cie trafi to nie ma szans zebys spadl na ziemie ;d

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

3

779
Użytkownicy

607
Tematy

3291
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.