Podanie Maxer

• Nick z serwera oraz steamID: Maxer Remox , STEAM_1:1:33242694
    Doświadczenie z serwera Poke:GO: Pól roku, może dłużej.
    Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Około 2h dziennie. W weekendy dłużej.
    Czy administrowałeś kiedyś?: Tak. Mam duże doświadczenie z cs 1.6. Spędziłem setki godzin na pokemodach więc wiem z czym to się je.
    Znajomość komend admina i regulaminu?: Komendy na poziomie dobrym, regulamin na bardzo dobrym.
    Dlaczego ty?: W tygodniu przesiaduję w stałych godzinach na serwerze(chyba, że akurat wypadnie mi coś w pracy), jak wspomniałem wcześniej mam duże doświadczenia w administrowaniu na serwerach oraz przez staż na tym konkretnym posiadam już pewną wiedzę na temat mechaniki i pokemonów obecnych na serwerze co mogłoby być kluczowe za równo dla nowych graczy jak i starych wyjadaczy. Ponadto myślę, że większość serwera mnie zna(a przynajmniej kojarzy) co ułatwiłoby komunikację na poziomie admin-gracz.
    Kontakt: STEAM
    Link do nicków/profilu Gametrackera (GT):https://www.gametracker.com/maxerremox/

• ohohoho :D jesteś bardzo specyficzną osobą, ale przetestować można, na tak :P

• PokeGO Admin

Ogarnięty gracz, miły, zawsze pomaga. Jestem na Tak

• Retired

Maxer Haxer :D Czekałem na taką osobę

• ogarnięty
    • często pomagał w gronie administracyjnym
    • co więcej?
      Na Tak

• Junior PokeGO Admin

Jesteś dobrym kandydatem, ale nigdy nie pomagałeś.
    No i jeszcze troszkę wyzywacie z Firtus'kiem na serwerze :/
    Jestem na NIE
    #EDIT Jeszcze ten bug z Pokecoins'ami raczej nie używa się go nic nie mówiąc, a potem jak już jakieś podejrzenia to gadasz.
    Admin powinien świecić przykładem, a Ty jesteś po prostu złym kandydatem.
    Pozdrawiam sjM

• No muszę powiedzieć, że ciekawe rzeczy prawisz. Nie odnoszę się do nikogo personalnie, jeśli już to mam pretensje do stylu gry/pokemona(czyli wyrażam swoje zdanie a nie jak to ująłeś-obrażam)a jeśli już to odzywam się do osób do których wiem, że mogę sobie na to pozwolić(jak na przykład do gołebia bądź firtusa) a i nawet tego nie można nazwać obrażaniem a raczej droczeniem się. Sprawa druga. Może nie jesteś w temacie, ale osobą która zgłosiła tego buga jestem własnie ja. Zgłosiłem go gdy tylko się zorientowałem, że istnieje i po prostu Johnnemu zajęło tyle czasu odczytanie wiadomości(dlatego mogłeś odnieść wrażenie, że tak dużo go używam). Poza tym wydaje mi się czy to ty nie używałeś przypadkiem buga z rare candy? No i po trzecie(jak to mówią Anglicy: "last but not least") zastanawia mnie tylko dlaczego z pośród 7(bodajże) podań pod każdym wypowiedziałeś się negatywnie. W mojej opinii starasz się wybielić swój wizerunek bo wiesz, że spora część graczy patrzy na Ciebie nieprzychylnym okiem.

• Owner

Buga zgłosił i kolegom poki także załatwił, ale to tam taki mały szczegół których się nie zgłasza, no można powiedzieć "niech koledzy cierpią" :D

• @johnny Po prostu spodziewałem się, że zrobisz cofke :P

• Maxerku co mogę o Tobie powiedzieć jesteś osobą ogarniętą i wgl pomagasz jak dla mnie jesteś jedynym kandydatem na to stanowisko 3x tak jedziesz dalej .

• jestem na tak tylko po to żeby móc częściej słuchać tego głębokiego, radiowego wręcz basu!

• Chciałbym uargumentować moją opinię, ale jestem troszkę leniwy, dlatego powiem po prostu, że:
    Jestem na TAK.
    Mam nadzieję, że choć wypowiedź nie była zbyt wygórowana, to przynajmniej w małym stopniu przyczyni się do wyboru właśnie tego kandydata na Administratora.

Pozdrawiam
    ~Ja

• Owner

Podanie odrzucone, spróbuj ponownie następnym razem.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Pan Jopek Twich
Glesh Twich
xBertix YouTube

0

759
Użytkownicy

600
Tematy

3211
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.