Odwołanie od bana, admin nie dostosował się do regulaminu

• Twoje steamID: STEAM_1:0:5522315
    Powód bana: Niewlasciwe uzywanie mikrofonu
    Nick admina od którego otrzymałeś bana: Johnny
    Wyjaśnienia: Dostałem nie słusznego bana na dzień, prawdopodobnie za przeklinanie. Ban powinien być oczywiście na godzinę ponieważ nic więcej poza jednym uniesieniem się nie powiedziałem i korzystałem z mikrofonu normalnie.
    Dowody zwalniające z bana: Jedynie świadkowie którzy byli obecni na serwerze, dodałem dwie osoby do znajomych które mogą potwierdzić.

Nie oczekuje unbana ale zmiane"dnia" na godzinnego bana

• Witam. Chciałbym zabrać głos w tej sprawie, gdyż uważam że informacje, które podam mogą być kluczowe w rozwiązaniu tej sprawy. Byłem obecny na serwerze w momencie zablokowania gracza imieniem Rezimujkrul i mam pewne wątpliwości co do właściwej decyzji skazującego.
    Pragnę przedstawić sytuację i opisać ją jak najlepiej dla nieobecnych.
    Był to dzień 24 wrzesień. Godzina około 21;25. Na serwerze tłok ludzi. Każdy wzajemnie się przekrzykuje. Panuje chaos.
    Nie mogłem się skupić na prawidłowym korzystaniu z broni udostępnionych przez grę, gdyż panujący tam nie ład wprowadzał moją dłoń w drgania. Wtedy usłyszałem ten głos. Nie było to coś co będzie mi spędzać sen z powiek przez najbliższy czas, lecz ten głos... Słyszałem jak wyżej wymieniony gracz był ewidentnie poddenerwowany sytuacją, chciał ją załagodzić, uspokoić resztę graczy.. Pech chciał, że użył ku temu wulgaryzm. Presja na nim była wielka, lecz nie bał się stanąć naprzeciw większości. Czy powinniśmy karać kogoś kto stara się o lepsze jutro? Kogoś kto trzyma głowę wysoko i stawia czoła przeciwnościom?
    Analizę pozostawię dla Was.
    Pozdrawiam.

• Owner

Ban został nadany na dzień (gdy z góry zawsze takiego daje) a po skończonej rozgrywce patrze kto ile miał i przyznaje wedle regulaminu.

Johny przypomnę słaby troll = perm :>

#zamykam

• PokeGO Admin

Fajne historie chłopaki dobre felietony piszecie :) ogólnie tez bylem na serwie i wasze trole są tak słabe ze aż kusi mnie żeby przesiadywać więcej na s1 :)

A tak na marginesie - zarzucacie właścicielowi serwera twórcy pokemoda ze złe was niesłusznie zbanował ... proszę was ... widzę ze jest materiał do oglądania na najbliższe wieczory pozdrawiam i do zobaczenia na serwie :)

"Johny przypomnę słaby troll = perm :>"

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

0

771
Użytkownicy

603
Tematy

3260
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.