VIP?

• Witam, i przepraszam jeśli temat umieściłem w złym dziale, ale ten wydawał mi się najbardziej odpowiedni.

Chciałbym poruszyć pewną kwestię, dotyczącą mojego VIP'a którego niedawno zakupiłem. Kupując go, zwracałem uwagę na dwa aspekty.

1. Rezerwację slota
    2. Rare Candy które można było kupić

Z czego po Update Rare Candy zostało usunięte, a wbić na serwer jak nie mogłem tak nie mogę dalej.

Rozumiem, że Rare Candy zostało usunięte, ze względu na graczy którzy je bugowali, okej. Skoro tak musi być, niech będzie. Ale dlaczego nie mogę wbić na serwer? Jak mam wykorzystać VIP'a, skoro nie mogę grać.
    Bardzo proszę szanowną Administrację o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy.
    Na chwilę obecną VIP nie daje nic, poza Skinami na których mi nie zależy, ja po prostu chcę pograć na serwerze i nie martwić się że nie będę mógł tam wejść.
    Nie wiem czy zdecyduję się na kolejny zakup.

Wiem, że z tego serwera nie chcecie zrobić PAY2WIN. Widzę to bo wszystko jest zbalansowane. Ale udogodnienia dla VIP'a w postaci SLOT'a, 2-3/100% szansy na shiny czy zwiększonej ilości $ za zabójstwo zdecydowanie zrekompensowało by kwotę 10złoty miesięcznie.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
    Dziękuję ;)

• Owner

Vip został już poprawiony.
    Candy zostało usuniete, ale w zamian vip dostał zwiększonego expa za odznaki.
    Szukamy rozwiązania co dodać vipowi by go zbalansować do cena - jakoś i takowe pojawi się na dniach.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

0

775
Użytkownicy

605
Tematy

3281
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.