Jump to content
  • Koniec sieci InfinityCore

Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas!

Info
Sign in to follow this  
Deather

Koniec InfinityCore.pl - co dalej?

Recommended Posts

Właściciel

Cześć, po długich naradach i wielu rozmowach, ostatecznie zdecydowaliśmy się zamknąć sieć. Powody są różne, ale najważniejszy to brak motywacji która po 4 latach się po prosu wypaliła. Niżej odpowiedziałem na kilka pytań na które na pewno się pojawią.

Co dalej z serwerami i forum?
Serwery będą dostępne jeszcze ok. 30 dni później wygasną, jeśli chodzi o forum wczoraj przyszła mi wiadomość, że wygaśnie za 60 dni.

Co dalej z domeną i Discordem?
Po wygaśnięciu forum, domena InfinityCore.pl będzie wyświetlała stronę i informacją o sieci oraz linkiem do naszego Discorda, ten będzie działał dalej. Domenę będziemy dalej opłacać (jest zbyt cenna :P).

Czy kończycie działalność w GameDev?
Nie, jak już niektórzy z was zauważyli, od niedawna pracujemy nad nasza pierwsza grą mobilną w gronie 5 osób. Wydaje mi się że to naturalny ruch, poza tym chcielibyśmy wreszcie skupić się na tworzeniu nowych fajnych rzeczy, a nie poprawianiu błędów po aktualizacji Valve xD Jeśli chodzi o szczegóły projektu, wszystko zostanie opublikowane w odpowiednim czasie, a ja dopilnuje żebyście się o tym dowiedzieli :) Często wysyłam jakieś screeny na Discordzie na pogaduchach :) 

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do dyskusji którą znajdziecie pod tym adresem:

Chciałbym podziękować wszystkim osobom które angażowały się w sieć, pomagały w promowaniu, administrowaniu i rozbudowywanie sieci. Nie będę wymieniał z nicków bo przez 4 lata nazbierało się ich na prawdę dużo... Dziękuje również wszystkim naszym graczom - tym którzy aktywnie wspierali sieć, a także tym którzy po prostu grali, gdyby nie wy Pokemod w okresie 2016-2020 nie byłby tak popularny :)  

PS. Na Pokemodzie ustawiliśmy EXP x50 :) 

• Zdezorientowany 1
  • Smutny 9

Sign in to follow this  

• Create New...