Szeregowy :3 #BOOM Poke:GO S1

1. Twoje steamID: STEAM_1:0:176752310
    2. Powód bana: Łamanie regulaminu, demka z 08.18 Edit Johnny Obraza Administracji, sapanie przy próbie pomocy na SB
    3. Nick admina od którego otrzymałes bana: Johnny
    4. Wyjasnienia: No więc tak otrzymałem bana na 2 tygodnie za Łamanie regulaminu, demka z 08.18
      bo 2 tygodniach więcej miałem cały czas bana więc zobaczyłem na bany a tu kompletnie zmieniony powód i perm a ten powód jest nieprawdą ! i na 100% nie obrażałem żadnej administracji
    5. Dowody zwalniające z bana: dostałem bana na 2 tygodnie i za Łamanie regulaminu, demka z 08.18 aż tu został zmieniony powód i dostałem perma za nic z tych innych rzeczy co tam piszą nie jest prawdą ! prosze o odbanowanie i bardzo prosze nawet jak cos przeskrobałem obiecuje będę grzeczny i niezrobie nic złego
      PS: bardzo prosze o unbana i przepraszam

• Admin S1 | S2

skoro sam [email protected] Ci daje perma to nie sądze żeby to było za nic

• to sprawdzcie to
    niby Johnny sprawdzał demko... całe dał mi bana za to a nie dawno zmienił sobie i dał perma za inne rzeczy niby wyzywanie admina tego nie robiłem

sprawdzcie to prosze kończą sie wakacje i nie słusznie czekałem 2 tygodnie

• Właściciel Sieci

haha, dałem Ci bana na 2tygodnie za przeginanie na serwerze, miałeś już ponad 10 banów i temu ten był na dwa tygodnie.
    Pozniej przyszedles na forum po demko i zaczaleś ostro do mnie sapać i takie tam.
    Nie udawaj, że nic nie zrobiłeś bo bana od tak za darmo nie dostałeś, chciałem CI pomoc odpalić demko a to, że lewy jesteś i masz problem i wolisz powyzywać ludzi, bo zamiast wrzucić demko do csgo to odpalasz je normalnie to dziwne, by zadziałało, tak jestem kłamcą jak to mówiłeś.
    Zamykam, ban słuszny

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

2

1118
Użytkownicy

888
Tematy

4617
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.