Szeregowy :3 #BOOM Poke:GO S1

1. Twoje steamID: STEAM_1:0:176752310
    2. Powód bana: Łamanie regulaminu, demka z 08.18 Edit Johnny Obraza Administracji, sapanie przy próbie pomocy na SB
    3. Nick admina od którego otrzymałes bana: Johnny
    4. Wyjasnienia: No więc tak otrzymałem bana na 2 tygodnie za Łamanie regulaminu, demka z 08.18
      bo 2 tygodniach więcej miałem cały czas bana więc zobaczyłem na bany a tu kompletnie zmieniony powód i perm a ten powód jest nieprawdą ! i na 100% nie obrażałem żadnej administracji
    5. Dowody zwalniające z bana: dostałem bana na 2 tygodnie i za Łamanie regulaminu, demka z 08.18 aż tu został zmieniony powód i dostałem perma za nic z tych innych rzeczy co tam piszą nie jest prawdą ! prosze o odbanowanie i bardzo prosze nawet jak cos przeskrobałem obiecuje będę grzeczny i niezrobie nic złego
      PS: bardzo prosze o unbana i przepraszam

• PokeGO Admin

skoro sam [email protected] Ci daje perma to nie sądze żeby to było za nic

• to sprawdzcie to
    niby Johnny sprawdzał demko... całe dał mi bana za to a nie dawno zmienił sobie i dał perma za inne rzeczy niby wyzywanie admina tego nie robiłem

sprawdzcie to prosze kończą sie wakacje i nie słusznie czekałem 2 tygodnie

• Owner

haha, dałem Ci bana na 2tygodnie za przeginanie na serwerze, miałeś już ponad 10 banów i temu ten był na dwa tygodnie.
    Pozniej przyszedles na forum po demko i zaczaleś ostro do mnie sapać i takie tam.
    Nie udawaj, że nic nie zrobiłeś bo bana od tak za darmo nie dostałeś, chciałem CI pomoc odpalić demko a to, że lewy jesteś i masz problem i wolisz powyzywać ludzi, bo zamiast wrzucić demko do csgo to odpalasz je normalnie to dziwne, by zadziałało, tak jestem kłamcą jak to mówiłeś.
    Zamykam, ban słuszny

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Pan Jopek Twich
Glesh Twich
xBertix YouTube

0

759
Użytkownicy

600
Tematy

3211
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.