Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

    nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

    Info
Komornik_XD

Podanie na opiekuna Saffron. Komornik_XD

Recommended Posts

1. imię:Maciej

   2. wiek:15 lat

   3. poziom ortografii [1/10]:8.5/10

   4. dlaczego Ty? Prosimy o dłuższą wypowiedź: Grałem na Lavederze i teraz obecnie na Saffronie sądzę że jestem wstanie unieść ciężar jako opiekun serwera. Komend jestem wstanie się wyuczyć znam osoby, które z chęcią mi w tym pomogą. Jestem kulturalny, potrafię zachować spokój w ciężkich sytuacjach. Mam dobry kontakt z graczami rozumiemy się. Obecnie grając na serwerze spotykam mało administracji więc chciałbym wstąpić w wasze szeregi i sprawdzić swoje możliwości nawet jeżeli miałbym być na próbę. Lubię wyzwania więc dam z siebie z 110%. 

   5. lubisz pracę zespołową? [tak/nie] i dlaczego?:Tak, ponieważ jestem osobą, która w grupie czuję się jak w domu. Potrafię rozmawiać mam wiele pomysłów.

   6. napisz przykładowy tekst na wybrany temat [Powinien zawierać 75-200 słów]: To tak serwer ma potencjał lecz przydało by się ogarnąć kilka rzeczy takich jak ogarnięcie tych lagów podczas gry przez co gra się  nie komfortowo. Mam pomysł  odnośnie karty trenera przydałoby się zmniejszyć cenę karty i dać gorsze nagrody lub zwiększyć cenę i dać lepsze nagrody, ponieważ za niewielkie pieniądze gracze ze stażem w cs go w tydzień są wstanie ukończyć cały karnet i za niewielkie pieniądze mają za dobre nagrody. Serwer ma potencjał, który trzeba po prostu trzeba wykorzystać od dawna nie wiedziałem takiego serwera jak Lavender czy Saffron. Macie talent oraz chęci do rozwoju serwera jestem wstanie wpłacać pieniądze co jakiś czas na rozwój serwera. Jestem wstanie grać całymi dniami tylko po ty by serwer się rozwijał i gracze szanowali siebie wzajemnie. Czekam na odp. i Życzę miłego dnia.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opiekun

Pierwsza sprawa to masz wzór do rangi Redaktor a nie na Opiekuna serwera.

Pomysł w karcie możesz napisać w propozycjach i przedstawić to w bardziej rozwiniętej formie.

Jeśli chodzi o lagi będę z właścicielem siedział na serwerze i wspólnymi siłami dojdziemy do wniosku co laguje i postaramy się owe lagi usunąć.

 

Nie jestem idealnym Opiekunem ale myślę że daje sobie radę. Aktualnie nie potrzebuje pomocy i w najbliższym czasie jakoś się na nią nie zanosi.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...