Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

Info
Sign in to follow this  
MrNoob

Podanko Noobka

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID:         "Mr.Noob" STEAM_1:0:444430264
  2. Wiek:                                                              17 wiosen
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Saffron:                                                          na safaronie zacząłem znów grac całkiem nie dawno ale miałem duże doświadczenie na lavender i pallecie
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?:
  5. dziennir tak 2-4godzin(w czasie szkoły bo podczas wolnego każdy może sobie godzinki nabic)
  6. Czy administrowałeś kiedyś?                     Tak
  7. Znajomość komend admina i regulaminu.     Komendy jak i regulamin znam
  8. Czy posiadasz discorda i go używasz? Powiadam i używam
  9. Dlaczego ty?                                                      myślę ze byłem dobrym adminem (przynajmniej malo osób się skarżyło) a straciłem go przez moje głupie zachowanie 
  10. Coś o sobie od siebie:                                      ja być Adrian ja być śmieszek i ja lubić grac na pokemod i mieć około 1500h i ja przepraszać za moje zachowanie ludzi których zdenerwowałem
  11. Kontakt:steam
  12. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT):   w ostatnim czasie zmieniałem nicki po 2/3 razy dziennie wiec ciężko będzie z tym gt
  13. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: należe lecz mam mały lvl

Podczas pisania tego podania dużo lepiej to wyglądało

Edited by MrNoob

Jestem na TAK

+wiek

+znajamość

Co prawda odwaliłeś głupotę w poprzednich latach ale to tylko kiedyś i da się to naprawić i warto nieraz przymknąć oko na takie rzeczy. Przydał by się jakiś ogarnięty admin teraz :/

• Lubie to! 1

+Wspiera nowych graczy i pomaga wejść w temat pokemoda.

+Potrafi pomóc gdy ktoś ma jakiś problem

+Miły dla innych graczy.

• Lubie to! 1

Powiem wprost. Jestem na Tak.

Ale przez ostatni czas ma serwerze zachowywałeś się głupio nie potrzebnie i zauważyłem że ty i kliku nie darzycie się sympatią.

Podanie jest pierwsza sztuka  i byłeś moim ulubionym adminem na levanderze.

Jako admin Spiszesz się .

Raczej na Tak jestem!

• Lubie to! 1

Zasłużony

Jasne że jestem na nie.
1. Pytał administracji i pewnie wielu innych osób o swoje podanie
2. Wali głupa na serwerze
3. Końcowy okres jego bycia adminem wyglądał tak że grał tylko dla svipa.

Taki bonusik. Nie raz jak Noob wychodzi z serwera to gracze mówią jaki to on wkurzający jest :D

• Lubie to! 1

Admin
7 minut temu, M_a_t_i_2 napisał:

Jasne że jestem na nie.

Taki bonusik. Nie raz jak Noob wychodzi z serwera to gracze mówią jaki to on wkurzający jest :D

Nie wiem czemu ciebie cytuje ale niech już bedzie ^^

Siedze na tym serwerze ponad tydzień (wiem ze mało) ale spedziłem juz na nim ponad 60h i poznałem już wszystkich graczy. Zgadzam sie z twoim zdaniem. Myśle, że "Noobek" jako administrator by sie nie sprawdził, nie wiem jakie ma cele i zamiary, ale mysle ze gdyby dostał admina to połowa ludzi by odeszła z serwera (ja na 100%) Dla mnie jest irytującym gościem który wie wszystko najlepiej i jest "głupio mądry" wytykając błedy w Regulaminie. Również byłbym na NIE 

Edited by PucujSie

Admin

Dodam nawet kawałek rozmowy z nim :)1651919655_Zrzutekranu(2).png.095a170779f5a2b47cb48854041a14d6.png

• Dzięki! 1

Admin

Jestem na nie!!!

1. Prowokuje innych gracze do kłótni

2. Udaje mądrego i o wszystko się wykłóca

3. Większość komentarzy pod tym podaniem są to osoby do których noobek wcześniej pisał na pv i chciał żeby napisali  "jestem się na tak" pod podaniem

Może się zmienisz i wtedy może bardziej będziesz się nadawał

2 godziny temu, PucujSie napisał:

Dodam nawet kawałek rozmowy z nim :)1651919655_Zrzutekranu(2).png.095a170779f5a2b47cb48854041a14d6.png

Widziałem ze to wsatwisz ale myslałem ze z osoba która cisnąłem beke ze wszystkie myslałem ze ogarnie ze to jest kolejny b8 ale no najwidoczniej sie myliłem

• Lubie to! 1

2 godziny temu, Kliku napisał:

Jestem na nie!!!

1. Prowokuje innych gracze do kłótni

2. Udaje mądrego i o wszystko się wykłóca

3. Większość komentarzy pod tym podaniem są to osoby do których noobek wcześniej pisał na pv i chciał żeby napisali  "jestem się na tak" pod podaniem

Może się zmienisz i wtedy może bardziej będziesz się nadawał

hmmm jakby to komentarze "jestem na tak" od zwykłych graczy wnosiły coś ciekawego do podania to moze i bym sie o nie starał a one są pomijane bo każdy pisze to samo gdzie pózniej ludzi płaczą o tych adminów  ja wole zeby ktos mi napisał co robie nie tak zebym mógł sie poprawic niz głupie "jestem na tak jest miły pomaga itd" ludzie którzy spamią mi na pv zebym im napisał cos pod podaniem a gdy napisałem nie konecznie taką "rekomendacje' jaką by chcieli to spotkałem sie z falą krytyki jak ja mogłem napisac złe słowo o nim...

a jesli chodzi o prowokacjie to tylko mówiłem do jednego z graczy zeby dal linka do skryptów do bh a on sie o to wkurzał gdzie ty byłes na serwerze i jakos nie widziałem twojej reakcji na to a teraz piszesz ze prowokacja

3 godziny temu, M_a_t_i_2 napisał:

Jasne że jestem na nie.

spytałem sie ciebie i klika o moje pytanie bo byłem ciekawey waszej reakcji na wieśc ze chce złozyc podanie a wy nie zaspecjalnie za mną przepadacie :D

Lepiej troche posmieszkowac niz byc cały czas spięty

Co rozumiesz pisząc koncowy okres jego bycia adminem wyglądał tak ze grał tylko dla svipa?

A i piszac ze wykorzystuje błedy w regulaminie macie na mysli ze jak admin mi daje ostrzezenie za nic a ja mówie mu ze nie zrobiłem nic za co mógłbym dostac banai i normalnie odpowiadam dlaczego uważam że nie powinienem dostac za to ostrzezenia 

• Zdezorientowany 1

Jako iż na lavenderze miałem przyjemność grać z tobą kiedy byłeś adminem, mogę się chyba wypowiedzieć jako "niezwykła" osoba.

Cóż jako admin myślę, że byłeś jednym z lepszych, przydałby się ktoś ogarnięty na chwilę obecną. Na Svipa nawet nie patrzę bo każdy admin w sumie tylko po to startuje, niektórzy się zapominają.

A te opinie co czytam o tobie, cóż dla niektórych jak widać raz wystarczy coś zrobić i mają uraz. Ja tam uważam inaczej, to że lubisz sobie pośmieszkować to nawet lepiej bo nie będziesz napięty jak gacie na serwerze.
Jestem na tak.

• Lubie to! 1

Zasłużony
Godzinę temu, MrNoob napisał:

Widziałem ze to wsatwisz ale myslałem ze z osoba która cisnąłem beke ze wszystkie myslałem ze ogarnie ze to jest kolejny b8 ale no najwidoczniej sie myliłem

To niezły bait.  Ciekawe czy pozostałe pewnie z 10 osób też tak myślało.

51 minut temu, MrNoob napisał:

ludzie którzy spamią mi na pv zebym im napisał cos pod podaniem a gdy napisałem nie konecznie taką "rekomendacje' jaką by chcieli to spotkałem sie z falą krytyki jak ja mogłem napisac złe słowo o nim...

Nie rozumiem po co to tutaj dodałeś

52 minuty temu, MrNoob napisał:

a jesli chodzi o prowokacjie to tylko mówiłem do jednego z graczy zeby dal linka do skryptów do bh a on sie o to wkurzał gdzie ty byłes na serwerze i jakos nie widziałem twojej reakcji na to a teraz piszesz ze prowokacja

Mówiąc "prowokuje" kliku miał w większości na myśli twoje głupie zachowanie na serwerze gdzie robisz z siebie "deb**a" (bo inaczej tego nazwać nie można) kłócąc się że demka nie da sie wrzucić albo że demko na sie napisać  (po czym napisałeś to na czacie) 
Jeżeli to miał być żart to powiem Ci że śmieszny to on nie był.

56 minut temu, MrNoob napisał:

spytałem sie ciebie i klika o moje pytanie bo byłem ciekawey waszej reakcji na wieśc ze chce złozyc podanie a wy nie zaspecjalnie za mną przepadacie :D

... bez komentarza.

59 minut temu, MrNoob napisał:

Lepiej troche posmieszkowac niz byc cały czas spięty

Pośmieszkować chcąc dostać admina. Hah troche nie wypada.

19 godzin temu, MrNoob napisał:
  1. Coś o sobie od siebie:                                      ja być Adrian ja być śmieszek i ja lubić grac na pokemod i mieć około 1500h i ja przepraszać za moje zachowanie ludzi których zdenerwowałem

Ja być Człowiek i mnie nie śmieszyć bawić sie idiotyczne zabawy

Jestem na tak bo tylko on uwazal ze nie cheatuje i to jest prawda prosze o unbana kurka wodna aleluja aleluja*** jak cos to tam jest u a 
Pozdro noobek
i ***

ITHINK TO NIE CHEATER BUAHAHAH

Opiekun

Podanie zostało odrzucone, spróbuj następnym razem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...