Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

Info
Sign in to follow this  
Abev

Zadania dzienne i inne rzeczy

Recommended Posts

Cześć. Mam kilka propozycji:
1. Zadania dzienne - jak nazwa wskazuje powinny być dzienne. Wyobrażam to sobie tak, że raz dziennie losowane są 3 (jeżeli liczba zostanie bez zmian) zadania i po ich ukończeniu nie pojawiają się kolejne (nie tak jak to teraz działa). Sugeruję godzinę losowania ustawić na taką gdy nikt nie gra - 6 rano? I jeżeli uda się zrobić to tak, że nie będzie losowało kolejnych to może wartoby zwiększyć ilość zadań do 5?

2. Odwołania na forum "Poradniki Pokemon" i "Pokedex" nie działają.
3. Raczej przydałby się jakiś przypięty post z listą i opisem dostępnych w grze komend. Mam wrażenie, że /sm_pokebuy jest przeznaczone wyłącznie dla weteranów, którzy niewiadomo skąd się o niej dowiedzieli i nie bardzo chcą się tą wiedzą dzielić.

4. Wykonanie "customowych" map pod pokemod'a - głównie mam na myśli poprawienie ścian / tekstur, tak aby patrząc z obu stron miały tą samą teksturę. Innymi słowy poprawienie ścian, przez które wszystko widać. Nie bawiłem się edytorem map i nie wiem na ile jest to proste do zrobienia ale może zrobić coś w stylu "poprawisz mapę to dostaniesz svipa na miesiąc" dla ludzi, którzy mają za dużo czasu wolnego :P albo poszukać po necie - może ktoś już poprzerabiał w ten sposób mapy pod inne mody?

I dwa pytania:
- Czy aby na pewno umiejętność pasywna pokemonów "Rage" działa poprawnie? Patrząc na zadane obrażenia w konsoli to nie zawsze (a raczej mało kiedy) to tak wygląda. Na przykład grając scout'em i trafiając osobę 100hp w brzuch powinna umrzeć (93 obrażeń podstawowych + 10% obrażeń z Rage, gdzie taką ilość bardzo łatwo jest zdobyć).

- Czy mógłby ktoś zainteresować się crashowaniem cs'a tuż po załadowaniu mapy? Bardzo to zniechęca do dalszej gry :P

16 godzin temu, Abev napisał:

- Czy aby na pewno umiejętność pasywna pokemonów "Rage" działa poprawnie? Patrząc na zadane obrażenia w konsoli to nie zawsze (a raczej mało kiedy) to tak wygląda. Na przykład grając scout'em i trafiając osobę 100hp w brzuch powinna umrzeć (93 obrażeń podstawowych + 10% obrażeń z Rage, gdzie taką ilość bardzo łatwo jest zdobyć).

Na podstawie pokemona z 48% rage mogę ci powiedzieć, że nie zawszę. Czasami się zdarzy że zadaje z ak w 2 hitach 52 dmg gdzie przeciwnik po sprawdzeniu jego pokemona nie ma protect' ani nic co by mu pomogło.

No i Ci powiem, że nawet z takimi wartościami zadać komuś 120hp to wyczyn na scout. A ze statystyk wynika że lekka ręką nawet po 140 powinno się strzelać.

Edited by Quoth
  • Lubie to! 1

W dniu 24.02.2020 o 19:54, Abev napisał:

- Czy mógłby ktoś zainteresować się crashowaniem cs'a tuż po załadowaniu mapy? Bardzo to zniechęca do dalszej gry :P

Jak najbardziej jestem za ruchem w tę stronę i naprawieniem tego błedu ponieważ naprawdę dużo ludzi się denerwuje kiedy wyrzuca ich z gry przy zmianie mapy głównie zawzięci gracze wracają po takiej sytuacji na serwer a nowi tak szybko jak wchodzą na serwer tak szybko z niego wychodzą i o nim zapominają. A z tego co wiem to na necie jest gotowy skrypt na antycrash bo to po jakiejś aktualizacji csa się zaczęło.

No i minął tydzień i bez żadnej odpowiedzi od kogoś z mocą sprawczą (w moim drugim temacie w dziele błędy też).

Jak pisałem tego posta to zerknąłem po poprzednich tematach czy jest jakiś wzór, którego miałbym się trzymać i jedyne co zauważyłem to brak JAKICHKOLWIEK odpowiedzi od kogoś z mocą sprawczą choćby głupiej informacji "Przeczytałem. Przyjrzymy się temu", "Nie, bo nie". DOSŁOWNIE NIC. I już wtedy miałem wrażenie, że nie warto się wysilać i cokolwiek proponować albo błędy zgłaszać jak nikt nic z tym nie robi.

W temacie "Propozycje małe i duże" rzuciło mi się w oczy zdanie: "Skoro piszesz że cały czas ktoś nie robi celów mapy, utrudnia grę, wchodzi na szklanki to pisz skargę na forum bo jak nie ma skarg to nam się wydaje że wszystko jest okej i nie ma co zmieniać." i wcale się nie dziwię, że nikt nic nie zgłasza jak widzi same posty bez odpowiedzi.

Może po przeczytaniu tego co piszę ktoś jednak spojrzy po poprzednich postach i jednak zauważy, że pod żadnym nie wywiązała się prosta rozmowa a co dopiero dyskusja (która powinna być pod każdym postem - ludzie wypisujący rzeczy za i przeciw, proponujący dodatkowe rozwiązania, dochodzący do porozumienia i jednogłośnej myśli...).

Reasumując proste "Przeczytałem. Spojrzę na to za 2 tygodnie i dam znać" by wystarczyło.

P.S. Zauważyłem, że bardzo szybko ktoś naprawił pkt. 2 z mojej listy. Za co chciałbym podziękować. (ale informacja pod postem, że udało się to naprawić też by nie zaszkodziła :P)

Opiekun

-Zmiana tych zadań dziennych moim zdaniem nie ma sensu? Każdego dnia losuje ci z puli losowe zadanie po co to zmieniać?

-Poradnik i Pokedex postaramy się naprawić.

-Wszystkie komendy znajdują się w /samouczek lub /pomoc.

-Aktualnie Właściciele nie mają tak dużo czasu żeby bawić się w edytowanie map. Na ta chwilę są większe błędy którymi trzeba się zająć.

Co do pytań:

-W konsoli nie pokazuje tych dodatkowych obrażeń i dlatego wygląda to jak wygląda.

-Wywalanie po zmianie mapy zostanie naprawione.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...