Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

Info
Sign in to follow this  
SzimiBiceps

Podanie [SzimiBiceps]

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID: SzimiBiceps, STEAM_1:1:223291331
  2. Wiek: 18 lat
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Saffron: Wydaje mi się, że doświadczenie na serwerach pokemod posiadam duże. Grałem długo w poprzednich sezonach, w tym na serwerach Lavender i Viridian.
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Tygodniowo zrobię normę 15 godzin bez większych problemów.
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Tak, mam doświadczenie w byciu administratorem. Nie będę miał najmniejszego kłopotu z komendami.
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? Jak wyżej wspominałem, z komendami nie mam problemu, regulamin też znam i respektuje z tego powodu, że przegrałem sporo na Waszych serwerach pokemod.
  7. Czy posiadasz discorda i go używasz? Posiadam discorda. Umiem się nim obsługiwać, lecz nie przepadam jego używaniem. Jednakże mogę się do niego przyzwyczaić i używać go w związku z posiadaniem praw administracyjnych.
  8. Dlaczego ty? Jestem miłą osobą, która ma dość spory staż zarówno w CSie jak i na pokemodzie. Jestem opanowany oraz dość dobrze rozwinięty emocjonalnie, mimo tego, że dopiero wkroczyłem w dorosłość. Pomimo tego, że aktualnie nie osiągnąłem pułapu 50 godzin (w ciągu ostatniego miesiąca), zdecydowanie jestem w stanie to nadrobić. Nie zdążyłem jeszcze tego zrobić, gdyż niedawno wróciłem na serwer.
  9. Coś o sobie od siebie: Lubię rocka, wspinaczkę, jazdę na rowerze oraz pływać na basenie.
  10. Kontakt: Pośrednio przez steam (https://steamcommunity.com/id/podejrzanygraczyk/) oraz discorda, ewentualnie FB (danych do fb nie wstawię w poście, w związku z ochroną danych).
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/SzimiBiceps/51.77.34.138:30024/
  12. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Nie, jeszcze nie należę, lecz dołączę najszybciej jak będzie to możliwe.
  • Haha 1

Zasłużony

No to chyba jakiś żart.....

Kilka godzin wcześniej napisałem twojemu koledze że jak nie macie 50h to nie ma sensu pisać podania. Czemu? Jak grałeś np. W tamtym roku TO MAŁO KTO CIE PAMIĘTA. Pokaż się na serwerze administracja musi sie dowiedzieć czegoś więcej o tobie. 

Jak dla mnie do zamknięcia. Pokaż się na serwerze potem pisz podanie. 

Jestem Na TAK 
Gra długo na na pokemodzie 

Zna regulamin serwera 
Jest opanowany i przestrzega zasad
Myśle że bedzie dobrze się sprawdzał w roli Admina serwera

• Dzięki! 1

Jestem na TAK

+Co wbije na pokemoda to gra (gdzie czesc administracji robi tylko norme czasami w nocy gdzie nie maja co admi owac bo po 4 osb na serwie) 

+zna regulamin oraz go przestrzega

+jest opanowany (nawet gdy ludzie graja stunami jest w stanie zrozumiec to iż jest to skill jak inne gdzie czasami ludzie maja z tym problem)

+Moim zdaniem nadaje sie idealnie na stanowisko administratora, grał na serwerach infinitycore.pl pokemod te 50 h na serwerze jak na moje tutaj niepowinno byc blokada ponieważ przegrał wiecej godzin na tym hostingu pokemod

• Dzięki! 1

Gram na serwie jakies 3 dni, i przez 3 dni moglem oczekiwac na pomoc od SzimiBiceps

+Spokojny         (w grze zachowuje sie spokojnie)
+opanowany     (panuje nad emocjami)
+Inteligetny       (Wynika to z formy posta ktory widac wyzej)
+cierpliwy         (przyda mu sie... bo do mnie trzeba miec cierpliwosc no i do tych dzieciakow co graja tez)

+Pomocny        (moglem na niego liczyc)
+Wdzieczny     (slyszalem ze ma swoje podanie na admina i powiedzialem mu ze tam cos tam wypisze, odrazu podziekowal mimo ze nie wiedzial co tutaj bedzie zawarte w tym poscie a rownie dobrze moglem wypisac cos co by bardzo mu zaszkodzilo, ale takich rzeczy nie doswiadczylem i pisze tutaj bez zadnej sciemy, jak bylo w ciagu tych 3 dni  tak macie tutaj w tym poscie)

kiedys adminowalem i wiem jak to wyglada, mam swoje zdanie na ten temat, mysle ze byl by odpowiednia osoba na to stanowisko, i tu sie nie liczy czas gry na serwie tylko to jak sie odnosi do ludzi bo przeciez ludzie tak naprawde tworza Serwer :)

P.S mysle ze zostane z wami na dluzej :P wlasnie dlatego ze graja tutaj ciekawi ludzie :P

TAK!

Edited by Adasi3k
  • Dzięki! 1

Jestem na Tak.

+ Bardziej pomocny niż reszta adminów. 

+ miły nie to co wardek. (pytałem czy jest miłym graczem to mi odpowiedział że nie) 

+ Dużo gra. 

+ Więcej ogarniętych adminów to zawsze na +

+ Spoko ziomek. 

- Bywa irytujący (ale admini już tak mają) 

• Dzięki! 1

Jestem na TAK

+Pomaga nowym na pokemodzie

+Spokojny,Opanowany

+Jest Ogarnięty 

+Gra dużo (długo)

+18

Po prostu spoko ziomek :)

Szimi oczywiście że jestem na TAK. Nie ma 50godzin ale napewno jak tak dalej będzie grał to wbije w miesiąc albo nawet krócej. Zna regulamin i chociaż czasami nie umie odpowiedzieć na pytanie  to i tak w jakiś sposób Pomorze :D .  Nie zapominaj że jak chcesz być adminem to sam tez możesz się dowiedzieć czegoś pytając innych nie jesteś święty żeby wszystko pamiętać. Wiec ogółem spoko tylko nie odpowiadaj na pytania na które nie umiesz odpowiedzieć, spytaj się innych.

Admin

To podanie powinno być w dziale skargi chyba. Jak ktoś  ma coś do adminów można tam napisać. Jestem na NIE

Edited by CrOwLy
  • Lubie to! 2

Opiekun

Szimi na samym początku nie musisz prosić wszystkich na serwerze żeby wchodzili na forum i wypowiadali ci się pod podaniem.

Znamy się od bardzo dawna i wiem że dużo już grałeś na PokeModzie ale serwery Viridian czy Lavender to przeszłość nie interesuje mnie czy miałeś tam 1h czy 1000h, interesują mnie twoje minuty na Saffronie, ponieważ teraz tylko on się liczy.

Według gametrackera grasz od 4 dni na serwerze a jeśli mnie oczy nie mylą napisałeś podanie jakieś 3 dni temu.

Gdy gram na serwerze widzę jak pomagasz oraz grasz więc tutaj + dla ciebie ale nie chcę aby powtórzyła się sytuacja tak jak z Itachim albo Robinem. Pograj jeszcze jakiś dłuższy czas na serwerze i spróbuj jeszcze raz.

Podanie zostało odrzucone, spróbuj następnym razem.

• Lubie to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...