Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

Info
Kliku

Podanie na admina

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID: Kliku STEAM_1:0:433618500
  2. Wiek: 16
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Saffron: Na serwerze grałem już za 1 generacji lecz teraz ponownie powróciłem do serwera i gram na nim od ponad miesiąca i znakomicie znam już moda
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: dziennie spędzam 2-12h na serwie jestem codziennie a dostępny na discordzie jestem 24/7
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Na pokemodzie nie ale chętnie bym wprowadził trochę więcej porządku na serwer :)
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? Regulamin znam bardzo dobrze a komendy są bardzo ograniczone więc szybko ogarnę
  7. Czy posiadasz discorda i go używasz? Tak i zawsze jak jestem na kompie to go używam
  8. Dlaczego ty? Ponieważ wykazuję dość dużą aktywność na serwerze jestem osobą odpowiedzialną i rozważną myślę kilka razy zanim coś zrobię i chciałbym aktywnie pomagać w rozwoju serwera i mieć możliwość bardziej pomagac innym graczom w spokojnej i utrzciwej rozgrywce na serwerze
  9. Coś o sobie od siebie: Jestem Kuba lubie grać w gry, jeść kebaby, ćwiczyc i uprawiać wszelkie dyscypliny sportu
  10. Kontakt: Kliku#9836
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/Kliku Infinitycore.pl/51.77.34.138:30024/
  12. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Należę i często korzystam niestety dużo się nie udzielam na czacie tekstowym dlatego tez mam 2 lvl

Zasłużony

Słuszny wybór. Naprawde sporo na serwerze siedzi. (Ma te 50h xD) 

Pokemoda zna

Komend sie nauczy (jest to dosłownie 5 minut)

Zachowanie jako tako całkiem Ok.

A reszta jakoś ujdzie w tłoku 

Admin

Jestem na TAK. Chłopak bardzo dużo czasu poświęca na serwer.  Wiele czasu spędziliśmy rozmawiając na discordzie. Wydaje się opanowany i miły. Dobrze będzie mieć kogoś takiego w szeregach administracji serwera.

Opiekun

Od kąt pamiętam, jak gram na Saffronie widziałem raz czy dwa jak pomagasz innej osobie.

Bardzo często prowokujesz mnie jak i inne osoby na serwerze.

Nie podejmujesz żadnego kontaktu z innymi graczami chyba że chodzi o trade.

Jak się zmienisz i zauważę że naprawdę ci zależy to nie będę widział większych przeszkód.

Podanie zostaje odrzucone, spróbuj następnym razem.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...