Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

Info
Sign in to follow this  
Quoth

bring back victini

Recommended Posts

Witam.

Kieruję zapytanie w stronę administracji, mianowicie czy moglibyście przywrócić tego pokemona do gry? Te 5% na dezorientację to śmiech na sali jak na pokemona legendę. Po za tym nikt tym nawet nie gra teraz więc nie widzę problemu, aby się porozumieć i nakreślić nowe wartości, jeśli chodzi o umiejętności. Dlaczego piszę ten post? Bo grałem tym pokemonem i czuję, że to z mojej przyczyny dostał on nerf'a. Cóż wbiłem nim 77 lvl więc parę osób pewnie wyklinało pod nosem to, że akurat ja grałem tym pokemonem, aczkolwiek nie raz na serwerze powtarzałem, że jak ja musiałem się męczyć na legendy to wszystko było spoko, ale jak ja grałem legendą to słyszałem tylko narzekania, żeby tym nie grać.

Rozpiszę to ładnie pod spodem, a więc:

5% na dezorientację ---> 15% na dezorientację - Wcześniej było 25% czyli 1/4 szansy, 5% to 1/20 szansy. Moim zdaniem 15% było by bardziej na miejscu bo 5% to nawet nie zdąży zadziałać przy wymianie ognia z przeciwnikiem, a średnio potrzeba 4-5 celnych kul na fraga.

15% na podpalenie - tutaj nie trzeba zmian, podpalenie to podpalenie.

HP i Levitate jest ok

No i jeszcze dał bym małą zmianę w skillsach, gdyż moje odczucia z gry tą postacią są następujące:

Mist ball - Bardzo dobry skill ze względu na jego szybkość, obrażenia i dezorientację.

Magic coat - brak opini

Flare blitz - Cóż, muszę przyznać, że to najgorsza umiejętność tego pokemona, krótki promień, strasznie przez to niecelny i działa jedynie na knife_pokearena do kilku metrów jak przeciwnik nie porusza się w bok. Moim zdaniem należałoby go wymienić na inny skill związany z podpaleniem/ogniem.

Stored Power - Cóż, moim zdaniem koncepcja jest fajna, ale wykonanie już nie, mamy okrąg energii, który znika po 0,5 sekundy i nakłada dezorientację. Ja bym zrobił tego skilla w takim stylu - Krąg nie znika od razu tylko utrzymuje się przez x sekund, okrąg jest magiczny więc nie da się przez niego strzelać w obydwie strony (okrąg bardziej taktyczny niż op skill do niszczenia przeciwnika), a osoby w nim nie mogą go opuścić, ale mogą się w nim poruszać. Na czas pobytu w kręgu gracz ma nałożony efekt dezorientacji i podpalenia. Obecny skill trwa 4 sekundy, dlatego nie wiem ile było by optymalnie bo to tylko koncepcja. (Nie mam pojęcia czy ma się to zgadzać z jakimś lore pokemonów, więc podchodźcie do tego z dystansem.)

To tyle, kto by pomyślał, że to właśnie ja coś tu napiszę. Pozdrawiam.

Totalnie nie, Legendy mają być mocne ale to już będzie przesada. 

Tak czy siak, Victini jest bardzo mocny w tym momencie, nie potrzebuje zmian.

Niech zostanie tak jak jest. Sporo nowych osób które zapraszałem na serwer, przychodziło i po 2-3 rundach sobie wychodziły, totalnie newbie friendly to serwer nie jest właśnie przez zbyt mocne pokemony którymi wszyscy chcą grać.

Scolipede, Serperior czy pokemony które mają Life UP, trochę zbyt oporowe combo wychodzą na ostatniej ewolucji. 

9 godzin temu, Rosiu napisał:

Totalnie nie, Legendy mają być mocne ale to już będzie przesada. 

Tak czy siak, Victini jest bardzo mocny w tym momencie, nie potrzebuje zmian.

Nie powiedziałbym tego zwłaszcza, że swoją opinie mogę oprzeć o gameplay z 2 wersji tego pokemona, przed i po nerfie.

A po nerfie to już nawet dezorientacja nie siada przy strzelaniu. 2 skille których nie opłaca się używać bo lepiej mieć te 40hp więcej z hp up'a niż używać niewidzialności bez potek bo z potkami to niewiele daje.

Nawet można wymienić tą dezorientację na nakładanie efektu przy otrzymaniu obrażeń. Lepiej się to sprawdzi zwłaszcza, że pokemon daje hp więc musisz przyjąć więcej pocisków żeby zginać, a co za tym idzie jest większa szansa na nałożenie efektu. A tak to strzelasz i masz 5% przy 4-5 pestkach.

A na serwerze zawsze tak było, że każdy nowy gracz (no poza jakimś co potrafi strzelać) dostaje na łeb od innych co mają już dobre pokemony.

No i zobacz dla mnie pokemon słaby, że nawet nim nie gram a ty uważasz, że zmienić mu coś będzie przesadą. A tymczasem zwykłe pokemony są lepszym wyborem.

Admin

Jestem na nie, ponieważ ten pokemon już teraz jest mocny a ty chciałbyś chyba żeby był prawie nie do zabicia dezorientacja podpalenie lewitacja i do tego hp up + mocne skille które wykrzywiają ekran i zadają spore obrażenia. Już teraz jest mocny a jakby miał te 15% na dezorientację która prawie całkowicie uniemożliwia zabicie przeciwnika zatem 5% jest powiedzmy ok bo czasami siądzie a nie chodzi w tym o to żeby cały czas siadał bo to już by była przesada. Bez zmian na ten moment i tak pokemon jest silny i moim zdaniem nie potrzebuje żadnych zmian jak wszystkie skille poprawnie działają i da sie nim spokojnie robic po 30/40 killi na mape przy kilku osobach na serwerze.

Edited by Kliku

14 godzin temu, Kliku napisał:

ten pokemon już teraz jest mocny a ty chciałbyś chyba żeby był prawie nie do zabicia

Mocny hehe, przecież on ma 5% i 15% w umiejętnościach, a jego gra opiera się tylko i wyłącznie na levitate i zbugowanym dźwięku dla otoczenia. (Typ lata obok ciebie, słyszysz kogoś pół mapy dalej.)

14 godzin temu, Kliku napisał:

a nie chodzi w tym o to żeby cały czas siadał bo to już by była przesada

Dlatego wolę grać pokemonem, gdzie marny % nie decyduje za mnie tylko 100% na trute, slow, rage i jazda.