Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

Info
Sign in to follow this  
LekuS

Water Pulse

Recommended Posts

Admin

Cześć, ostatnio miałem możliwość pogrania tym skillem. I doszedłem do wniosku po prostu, że nie jest zbytnio użyteczny. Nie działa na zbyt dalekie odległości jedyny plus jaki zauważyłem w tym skillu to to spowolnienie. Moja propozycją jest przywrócenie tego skilla do stanu pierwotnego(Takiego jak na początku, czyli ten dmg i podrzucenie). Skill stanie się z powrotem fajny i częściej używany.

Admin

Tego skilla posiada dużo pokemonów które są uważane za słabe własnie przez to ze jest w często połączeniu z Water Gun i Water Pulse. Water gun na początek jest ok, ale na dłuszą mete jest to już nudne.

Aktualnie nie opłaca się uzywać tego skilla. Dlatego własnie jestem za.

Opiekun

Jestem Za zmianą ponieważ kiedyś ten skill był bardzo fajny i super się nim grało.

Tylko według mnie jest jedno małe ale mianowicie ten skill nawet po zmianie moim zdaniem nie byłby grywalny przez większość graczy na serwerze ponieważ wiadomo pokemony się expi dochodzą nowe lepsze skille które zostaną zastąpione tymi lepszymi.

Podsumowując według mnie propozycja ciekawa i wymaga chwili zastanowienia się :D ale jak już wspomniałem i tak dużych zmian by nie wprowadziła.