Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

Info
Sign in to follow this  
MikolajekPomarancze

PODANIE NA ADMINA: Mikołaj :D

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID: Mikolaj :D infinitycore.pl      STEAM_1:0:172162796
  2. Wiek: 14
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Saffron: Mam duże doświadczenie gram na serwerze codziennie. Grałem również na lavenderze i s1.
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: Dziennie 4-5h tygodniowo 50h miesięcznie 150h
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Nie
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? Regulamin znam ale komend admina nie.
  7. Czy posiadasz discorda i go używasz? Tak i używam go CODZIENNIE.
  8. Dlaczego ty? Myślę że dobrze bym się sprawdził w roli admina wystarczy mi wytłumaczyć komendy admina i tyle. Wiem wiem dużo ludzi mi napiszę pod podaniem "Jestem na NIE gość jest toxic" ale ja naprawdę się staram już taki nie być. Szybko nie idzie z tym nie byciem toxic ale nie poddaje się!
  9. Coś o sobie od siebie: Hej jestem Mikołaj, kocham pokemony i anime (anime głównie pokemony). Uwielbiam grać wiem, wiem dużo ludzi mnie nazwie tak zwanym nolifem ale ja mam takie rzeczy głęboko gdzieś. Co mogę jeszcze powiedzieć, czasem lubię sobie pograć w podchody z kolegami i koleżankami albo wyjść do galerii. Moim marzeniem jest wyjechanie z tej je***** polski i pojechanie na wakacje za granicę oprócz tego lubię grać w clasha i dbd :).
  10. Kontakt: Discord Mikołaj ;D #3922
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT):  https://www.gametracker.com/player/Mikołaj %3AD/51.77.34.138:30024/  https://www.gametracker.com/player/Mikołaj %3AD | Infinitycore.pl/ i nie może mi znaleźć linka do tego mojego game trackera. :C 
  12. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Tak należę i mam 2 poziom.

Edited by MikolajekPomarancze

+czas

-znajomość komend

jestem na tak mysle ze z komendami pomoga mu inni admini i zostal mu tylko rok do wymaganego wieku

Edited by AshKeczum

Opiekun

Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...