Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

Info
Kliku

Podanie na admina

Recommended Posts

1. Nick z serwera oraz steamID: Kliku STEAM_1:0:433618500
  2. Wiek: 16
  3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Saffron: Gram tu od tygodnia lecz grałem na tym serwerze wcześniej oraz dość dobrze ogarniam moda kojarze również sporą część społeczności serwera
  4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?: dziennie spędzam 2-12h na serwie jestem codziennie a dostępny na discordzie jestem 24/7
  5. Czy administrowałeś kiedyś? Byłem administratorem na serwerze 1vs1 przez kilka miesięcy a jesli chodzi o pokemoda to nie
  6. Znajomość komend admina i regulaminu? Zapoznałem się z regulaminem a komendy nie są zbyt trudno i potrafię się nimi posługiwać
  7. Czy posiadasz discorda i go używasz? Tak regularnia siedze na discordzie serwerowym
  8. Dlaczego ty? Poniewaz często gdy siedzę na serwerze to nie ma nikogo z administracji i czasami niektórzy zachowują się nieco niekulturalnie albo wykorzystują ciągle błędy mapy i chciałbym zrobic z tym porządek
  9. Coś o sobie od siebie: Jestem dość pewny siebie i potrafie się dogadac różnymi ludźmi, łatwo znajduje wspólny język oraz staram sie byc dla wszystkich miły i pomocny. Lubie sport oraz gry komputerowe
  10. Kontakt: Kliku#9836
  11. Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/Kliku Infinitycore.pl/51.77.34.138:30024/
  12. Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: tak korzystam lecz raczej nie pisze a juz predzej rozmawiam dlatego tez mam 1 lvl
Edited by Kliku

Opiekun

Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...