Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

Info
Sign in to follow this  
DREN0X

drenox ten cziter

Recommended Posts

1. STEAM_0:0:99908909
2. Nie pamiętam dawno 

3. ahk

4 bot

5 autobh było używane, jeszcze gdy nie wiedziałem nawet, że nie można używać takich rzeczy na hnsie. [nawet nie wiem jak trafiłem na ten serwer wczesniej ale już w/e]

A że zacząłem sobie oglądać jakieś montaże Skripe'a etc na yt to się zacząłem interesować. Pograłem chwile na zagranicznych serwerach [już legitnie na scrollu] i mówię nawet spoko zobacze czy jest coś takiego w polsce. Wbijam na jakiś randomowy serwer pl a tu cyk banik za ahkowanie. Szukam więc innego serwera i zonk  (+.*) NIE MA.

Dlatego ogłaszam: ban jest słuszny, nieznajomość zasad nie zwalnia z obowiązku ich przestrzegania ale wydaje mi się, że minęło już tyle czasu, ze chyba dałoby radę zrobić prezencik na nowy rok lmao i odpuścić. Only legitne granko i dobre suki i dobry vibe. 
Z ciekawości jak da rade to podaj ktoś date tego mojego bana bo nie widze go w "http://sys.infinitycore.pl/bans"
6. szczery chłopak z miasta jestem, chce tylko pograć a głupi za młodu byłem i przepaściłem szansę swą za autohopsanie. 

Przepraszam za oszukiwanko, to był inny ja. hpn
No i prosze o UB ❤️ 

Opiekun

Dobra już Ci dam tego UB.  Na następny raz nie będę przyjmował takiej formy wypowiedzi. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...