Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

    nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

    Info
M1CH4L3Q

Podanie na admina

Recommended Posts

1.Nick z serwera oraz steamID: M1CH4Ł3Q | InfinityCore.pl  ,  STEAM_1:1:517490764
2.Wiek: 14 lat
3. Doświadczenie z serwera Pokemod - Saffron: Z pokemoda myślę że mam całkiem spore doświadczenie(Nie gram od bardzo dawna, lecz szybko się uczę), na Saffronie spędziłem około 70 godzin od usunięcia serwera lavender.
4. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer (dziennie? tygodniowo? miesięcznie?)?:Jeżeli nie mam szkoły tylko mam wolne: 2h - 4h dziennie, 20h tygodniowo, 80h miesięcznie, Jeżeli mam szkołę to trochę mniej czasu, ale i tak będę się starał być aktywny.
5. Czy administrowałeś kiedyś?:Niestety nie administrowałem na żadnym serwerze, aczkolwiek uważam że niebyłbym najgorszym adminem
6. Znajomość komend admina i regulaminu?:Nie znam komend admina, lecz jak napisałem wyżej szybko się uczę, więc raczej to nie będzie problemem. Moja znajomość regulaminu jest chyba mogę powiedzieć że bardzo dobra, ponieważ gram od jakiegoś czasu na serwerze i przeczytałem cały regulamin wraz z tabelą kar.
7. Czy posiadasz discorda i go używasz?:Posiadam discorda i kożystam z niego regularnie(zazwyczaj przed wejściem na serwer wchodzę na discorda nawet gdy jest pusty)
8. Dlaczego ty?: Uważam, że byłbym dobrym adminem. Jestem bardzo aktywny, uwielbiam grać na pokemodzie, staram się być miły i pomocny(gdybym miał admina mógłbym jeszcze więcej i lepiej pomagać) i  jestem całkiem obeznany na serwerze.
9.Coś o sobie od siebie: Na początku chciałem przeprosić za wszystkie błędy ortograficzne zwarte w moim podaniu, gdyż mam lekkie problemy z ortografią, ale myślę że to nie sprawi żadnego problemu. Mam na imię Michał, interesuję się oczywiście grami komputerowymi, programowaniem, lubię matematykę(wiem że to dziwne dla wielu osób), kiedyś trenowałem piłkę nożną, a teraz pływam na basenie, gry w które gram oprócz cs'a to overwatch i od kilku dni League of Legends.
10. Kontakt: Discord - M1CH4Ł3Q#6026, Steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198995247257 
11.Link do nicków/profilu Gametrackera (GT): https://www.gametracker.com/player/M1CH4Ł3Q %7C InfinityCore.pl/51.77.34.138:30024/   (edit : trzeba skopiować to całe )
12.Czy należysz do sieciowego discorda? Jak tak który lvl?: Należę do sieciowego discorda. Posiadam lvl 2, jeżeli to będzie konieczne to zacznę się więcej udzielać aby uzyskać większy lvl.

Edited by M1CH4L3Q

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zasłużony

Szczerze... Jestem na tak. Widze tego gracza codziennie na serwerze i czesto stara się pomagać. Zdażają mu sie czasami drobne błędy i trzeba mu je wytłumaczyć ale potem już nie sprawia problemu. Na discordzie siedzi dość sporo (w większości sam bo mało kto korzysta z discorda) a na serwerze po statystykach na gt widać że spędza dużo czasu grając. Myśle że to naprawde dobry wybór.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na TAK

+pomocny

+aktywny

+aktywny na discordzie

+nie jest ptw 

ps. Nie obrażaj wardka bo się pożegnasz z adminem a najlepiej się do niego nie odzywaj :) 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                        ps. Kupie pasata pisać pw nick na steam Mikołaj :D

Edited by MikolajekPomarancze

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opiekun

Podanie odrzucone, spróbuj następnym razem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...