Jump to content
  • Karta Trenera Saffron - Sezon 1

nowe zadania, nowe nagrody - sprawdź co przyniesie karta!

Info
Sign in to follow this  
Quoth

skarga na admina lekus

Recommended Posts

1. Nick użytkownika / admina na którego wpływa skarga: Lekus
  2. Jego SteamID:  STEAM_1:1:120356254
  3. Wyjaśnienie: No wiec gramy sobie i gadamy normalnie poruszony temat niewidzialności na jednym ze skilli i jednym z pokemonów. Głownie rozmowa opierałą się tym iż ja prowadziłem normalną dyskusję, a lekus gadał teksty typu "nie podoba się to nie graj" albo "skoro ci się nie podoba to czemu tym nie grasz". Ogólnie skończyło się tym że dostałem perm mute bo powiedziałem do lekus'a, że nie ma pojęcia co znaczy określenie "narzekać". (Bynajmniej taka moja opinia.) Nie chciał mnie odmutować więc piszę skargę. Liczę na to, iż mój mute zostanie zdjęty, a moje straty moralne pokryte w naturze.
  4. Dowody: Nie wiem gdzie tu gotv pobrać wiec podaje czas i mape: prefab_dust2 19:10 21.12.2019

Opiekun

Oglądałem dokładnie demko które podałeś oraz drugiego dusta dwie mapy wcześniej i moje wnioski są takie:

-Według mnie LekuS swoimi "tekstami" które napisałeś powyżej chciał uświadomić ci że to co mówisz za bardzo nikogo nie obchodzi oraz że jeśli ci coś nie pasuje to żebyś pisał "książkę na forum" czyli z tego co zrozumiałem propozycję przez którą dwa skille z niewidzialnością   będą działać na takiej samej zasadzie. Moim zdaniem przykłady które podałeś były bezsensu bo jaki jest sens żeby dwa bardzo różniące się pokemony miały to samo? Bardzo dobrze że Deather i Johny wymyślają różne nowe skille ale na podobnej zasadzie ponieważ są różni   gracze i jedni jak ty wolą rashować z prawie pełną niewidzialnością a inni campić jako kamyk na swoim respie.

-Co to tego że LekuS nie wie co to znaczy narzekać? Hmm... Gdy cały czas mówisz "to jest bezsensu" "po co robią coś takiego" "lepiej jeden taki sam skill" czy coś w tym rodzaju to nie wiem jak ty to odbierasz ale według mnie to jest narzekanie.

-Następna sytuacja której po prostu nie mogłem słuchać gdy oglądałem demko? Gdy ktoś się z tobą nie zgadza albo lubi grać mapę Dust2 a nie tą co ty to nie musisz od razu na wszystkich mówić dzieciarnia i wyzywać wszystkich od dzieci. Obrażać ich pokemony oraz ich właścicieli   że umieją grać  tylko takimi do których nie jest potrzebna umiejętność grania w cs:go.

-Kolejna sprawa jest taka że po całym zajściu rozmawiałem z Lekusiem i powiedział mi że twój permanentny mut został nadany przypadkiem i długość muta została już zmieniona na 24h.

-Ostatnia sprawa :D Oglądałem demko nie tylko to które podałeś ale i wcześniejsze więc nawet gdy mut nie zostałby nadany { według mnie LekuS dobrze postąpił ale mógł jeszcze dać ci chwilę } to za wcześniejszą mapę za nadużywanie mikrofony oraz przekleństw dostałbyś   również muta o podobnej długości a może i nawet o dłuższej.

--LEKUS BARDZO PROSZĘ CIĘ O WYPOWIEDZENIE SIĘ W OWYM TEMACIE JAK DANA SYTUACJA WYGLĄDAŁA Z TWOJEJ STRONY 

• Lubie to! 2

Generalnie chętnie się wypowiem. Quoth ani razu nie powiedziałem, że nie chce cię odmutować, zupełnie przypadkiem z rozpędu dałem ci Perm muta. Co do całej sytuacji zachowałem się lekko słabo, ponieważ żartobliwie odniosłem się do akcji. Oczywiście od razu poprawiłem swój błąd poprawiając twojego muta. W powodzie dostałeś nadużywanie przekleństw oraz obrażanie graczy. Nie możesz temu zaprzeczyć, ponieważ tak było i dobrze o tym wiesz. Odniosę się również do moich tekstów w twoją stronę, generalnie każde słowo było jednak żartobliwe. Miałem na myśli to, że całe twoje wypowiedzi mi się nie podobały, zaczynając od momentu krzyków, że coś ci się nie podoba, a kończąc na wyzywaniu bo ktoś się nie zgadza. W ciągu dalszym utrzymuje, że ten mut jest w 100% prawidłowy i czekam jedynie na odpowiedz i rozwiązanie tego z strony Janka

Jak tak czytam to co tu napisaliście to wychodzi na to że to ja zawiniłem, ale ja to rozumiem, nie trzeba mi tego wyjaśniać analizując moje zachowanie. Nikt z was nie był świadkiem jak wszyscy mnie obrażają bo gram victini. Ale jak ja coś powiem o danym pokemonie to obraza gracza niesamowita, że aż godna ukarania. Ale mniejsza, bo schodzę z tematu którym jest inna sytuacja więc skupmy się na niej. Bardziej zastanawia mnie fakt iż normalnie z graczami gadaliśmy o starych pokemonach i to jakie były op. Ot zwykła rozmowa nawet nie próbowałem w swoim głosie użyć cienia ironi czy też obrazy w czyimś kierunku. Po prostu niewidzialność na tym poku jest inna niż na tym. Widzisz moim zdaniem jak byś podszedł normalnie do dyskusji jak reszta, a nie zaczynał dyskusje od pisania abym poszedł na forum. (Co jak widać się spełniło.) To by nie było ani tego postu tutaj, ani tej całej sytuacji tylko rozeszło by się w rozmowie. Aczkolwiek moim zdaniem mute nie jest słuszne, ale widzę, że wina jest w tym, że zrobiłem coś wcześniej źle i to było powodem (yhy), aczkolwiek sami raz pozwalacie na to, a raz nie więc już sam nie wiem.

Ja i tak mam bekę z tej całej sytuacji bo i tak przeważnie nie używam mikro więc co by tu powiedzieć odezwałem się, a los nadał mi taki przywilej uczestniczyć w zgłoszeniu. (Napisałbym, że frajer ale nie będę siebie obrażać, bo nie mam dystansu :)

Opiekun

Tak jak już LekuS napisał bardzo proszę cię o demka z danej sytuacji ponieważ rzeczywiście { nie wiem jak z innymi adminami } mnie przy owej sytuacjo nie było. Gdy podasz to chętnie oglądnę a konsekwencje zostaną wyciągnięte.

Następna sprawa "gadaliście o starych pokemonach jakie były OP"?? Nie wyczuwasz tego co mówiłeś cały czas na demku nawet w tym zdaniu co napisałeś?? Skoro pokemony były za dobre to trzeba było je trochę zbalansować a ty miałeś do wszystkich pretensje że pokemony którymi grałeś akurat dostały nerfa. Następnie "zwykła rozmowa" tutaj też mamy sprzeczne zdanie? Gdy ty cały czas mówisz jak ci to niedobrze i co Właściciele robią źle a reszta w większości się z tobą nie zgadza a kilka osób tak to moim zdaniem na serwerze była po prostu debata.

LekuS nie musiał podchodzić normalnie do takiej dyskusji ponieważ powinna ona odbywać się albo na forum albo na jakimś ts czy discordzie. Co do tego że zrobiłeś coś wcześniej?? Nie wiem nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi czy coo? Napisałem że podczas oglądania demko z wcześniejszych map bardzo nadużywałeś przekleństw oraz mikrofonu więc nawet gdybyś nie dostał muta od Lekusa to zostałbyś i tak ukarany przez moją osobę. Nigdy nie pozwalamy na to aby ktoś nadużywał mikrofonu oraz przekleństw?? Jak myślisz że masz rację to daj mi dowody na mnie lub jakiegoś Admina że ktoś cały czas gada lub przeklina a ten sobie nic z tego nie robi. Ostatnie już :D "Mam bekę z całej tej sytuacji bo i tak przeważnie nie używam mikrofonu" nie no ale jak to przeczytałem to śmiałem się przez 10min? Ja też jak pewnie zauważyłeś dużo się nie odzywam czyli mogę gadać cały czas i przeklinać obrażać i w ogóle wszystko to co robiłeś ale i tak to nie moja wina tylko losu pff. Radzę ci jak zwalasz swoje zachowanie na los nauczyć się korzystać z mikrofonu zgodnie z regulaminem serwera.

• Lubie to! 2

O ironio, miałem do wszystkich pretensje? Śmiechłem.

Oczywiście nie mam na serwerze nic do roboty tylko gadam ciągle o tym jak mi niedobrze.

Oczywiście jestem pewien na 100%, że byś mnie nie ukarał, gdyby nie ta sytuacja co się wydarzyła, teraz tylko tak piszesz bo naoglądałeś się demek. No ale nawet nie było ciebie przy tej sytuacji właściwej, więc o czym my rozmawiamy?

Opiekun
3 godziny temu, Quoth napisał:

Oczywiście nie mam na serwerze nic do roboty tylko gadam ciągle o tym jak mi niedobrze.

Patrząc na demka które obejrzałem to nie masz nic do roboty na serwerze tylko narzekasz.

Tu masz rację gdyby owa sytuacja nie zaszła to o twoim zachowaniu bym nie wiedział i ja nie wiem czy mam jakąś wadę w pisowni ale znowu mnie nie zrozumiałeś?? Napisałem że gdyby LekuS NIE dał ci muta a ktoś napisałby mi o twoim zachowaniu na wcześniejszej mapie to dałbym ci muta za tamte zachowanie nie patrząc na mapy później. Tak, teraz tylko tak piszę bo naoglądałem się demek i ogólnie wtajemniczyłem się w ową sytuację bo taka jest moja rola aby rozstrzygnąć wasz "spór" jeśli mogę to tak nazwać. A co do tego że mnie nie było hmm..

Nie było mnie fakt ale gdy się ogląda demko to jest się tak jakby na serwerze więc nie wiem czemu tak napisałeś? Tak samo mogę ci odpowiedzieć Po co piszesz skargę na forum?? żeby rozpatrzyli ją właściciele którzy też przy owej sytuacji nie byli i według twojego toku myślenia nie mają nic do gadania bo ich przecież nie było? 

Jak to po co napisałem skargę? Dostałem perm mute, którę się zmieniło w 24h. Równie dobrze mogę dostać mute do końca mapy. Kara lżejsza, a zadziała lepiej.

A skarga głownie za nieodpowiednio dobraną długość muta w stosunku do mojego zachowania, bo nie było ono w żaden sposób wartę karania nawet na taką ilość godzin.

Właściciel

Jak chodzi o bana za "narzekania" to długość bana ciut za dużo - z godzinę by wystarczyło.

Skarga prawidłowa (mówimy o permucie - bo taki był początkowy).

Widzicie, że gracz nadużywa wulgaryzmów lub mikrofonu upominajcie od razu a po chwili jak nie przestaną to mutujcie.

Później liczycie tysiące demek, że idzie się pogubić co kto robił na jakim demku - a to dość duże przerwy czasowe ;c

#Zamykam,

jest to pierwsza pomyłka admina więc większych konsekwencji z tego nie poniesie.

I jak chcecie obgadać skille piszcie na forum - potem jaki to ja zły bo coś znerfiłem, przyjdzie do mnie napiszcie to publicznie by każdy mógł się wypowiedzieć i się zrobi dobrze jak jest źle. Mod jest dla Was nie dla mnie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...