Jump to content
  • Lavender

koniec serwera, ostatni event.

Info
Sign in to follow this  
WArd3KK2s

Podanie na Opiekuna

Recommended Posts

Opiekun

Na wstępie napisz coś o sobie - warto wiedzieć z kim przyjdzie nam współpracować: Mam na imię Konrad, chodzę do liceum ogólnokształcącego i w przyszłości chciałbym zostać informatykiem lub grafikiem komputerowym. Dodatkowo interesuję się piłką nożną oraz różnymi grami komputerowymi takimi jak CS:GO czy LOL.

Ile masz lat: 16

Podaj link do swojego profilu steam lub swoje steamID:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198268101235/

Jakie masz doświadczenie w prowadzeniu serwerów:  Mam doświadczenie w prowadzeniu serwera, ponieważ miałem już serwer z przyjacielem i bardzo dobrze serwer funkcjonował . Także jestem Adminem na serwerze PokeMod Lavender już 15 miesięcy więc myślę że jakieś doświadczenie mam.

Ile już grasz w CS:GO? Ile grasz na danym modzie? Znasz dobrze społeczność graczy cs'a i czujesz się na siłach by zatrzymać ludzi na serwerze?: W CS:GO gram około 4 lata i wydaję mi się że bardzo dobrze znam społeczność owej gry, ponieważ grałem już na wielu różnych serwerach/modach i poznałem bardzo dużo różnych ludzi co wiąże się z tym, że czuję się na siłach aby zatrzymać nowych jak i starych graczy na serwerze. Na Pokemodzie gram już około 3 lata po obejrzeniu odcinków Kifiego i myślę że mam spore doświadczenie.

Jaki serwer chciałbyś prowadzić: Pokemod Saffron

Jaki masz pomysł na ten serwer: Na samym początku wybrać odpowiednią Administrację bo granie teraz bez osób uprawnionych do banowania/mutowania jest przytłaczające oprócz tego mam dużo pomysłów na różne eventy, konkursy oraz skille pokemonów jak i o nie same. Chciałbym robić dużo reklam i przyciągać nowe osoby aby społeczność IC robiła się coraz większa.

Dlaczego Ty?: Jestem Adminem jak już wspominałem 15 miesięcy i jeszcze nie zostałem zdegradowany więc myślę że dobrze wykonuję swoją pracę i można mi przez to zaufać. Dodatkowo jestem bardzo aktywny, pomocny i co najważniejsze sprawiedliwy oraz myślę że jestem w miarę lubiany przez społeczność naszej serwerowni.

Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198268101235/ Ts3 Discord 

Chciałbym tutaj podkreślić taką sprawę że gdybym został przyjęty będzie to pierwszy raz gdy będę posiadał tak poważną i odpowiedzialną funkcję więc proszę o zastanowienie się nad moją osobą podczas uzgadniania odpowiedzi. Dla mnie teraz jest najważniejsze doświadczenie w owej sprawie więc można by było się zastanowić nad okresem próbnym i sprawdzić jak wygląda moja osoba w tej roli. 

• Lubie to! 4

Jestem na tak. Myślę że wardek świetnie sprawdzi się w tej roli.

Edited by NeQ
  • Dzięki! 1

Admin

Jestem na TAK.

Wardek zna pokemoda bardzo dobrze, jest miły i sprawiedliwy.

Pomaga nowym graczom i nie tylko oraz posiada doświadczenie.

Zdecydowanie na TAK.

• Dzięki! 1

Admin
Cytat

Jestem na TAK

Jak nie Wardek to kto?

Posiada ogromne doświadczenie, Administrował Lavender przez 15 miesięcy mimo swojego młodego wieku nie popełniał jakiś większych błędów

Zna mod jak mało kto

• Dzięki! 1

Jestem na TAK 

Wardek jest idealnym materiałem na opiekuna ponieważ ma duże doświadczenie jest chętnie pomaga nowym graczą i zna Pokemod jak mało kto

• Dzięki! 1

Zasłużony

Wardek zna  moda jak mało kto z pewnoscią dobrze zaopiekuje się Saffronem. Może mu troszku brakuje co do ogarnięcia niektórych rzeczy  (Wardek ty wiesz o co cho xD) ale z pewnoscią się tego nauczy. Jestem jak najbardziej na tak. Tylko Warduś zacznij się troche odzywać (chyba że coś mnie ominęło xD)

• Dzięki! 1

Opiekun
Godzinę temu, M_a_t_i_2 napisał:

Tylko Warduś zacznij się troche odzywać (chyba że coś mnie ominęło xD)

Oj ominęło cię sporo jak na mnie { Gdybyś grał na Saffronie byś wiedział :/ }  Aktualnie zaczynam się odzywać { osoby z Saffrona mogą potwierdzić } ale wiadomo małymi kroczkami :D 

• Lubie to! 3
  • Haha 1

Właściciel

Podanie zostało zaakceptowane, zgłoś się do mnie na discord :)

• Lubie to! 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...