Nowe serwer SUPER HERO MOD wiecej w linku LINK
Konkurs na Facebook'u do wygrania PC, więcej w linku LINK
Quiz wiedzy Pokemon z nagrodami! LINK
Zgarnij SHINY LEGENDARNEGO POKEMONA! LINK
Ruszyły nabory na J.A. S3. LINK

Wpółpraca z serwerem oraz znakomitymi adminami

• Dzieńdobry. Mam propozycje współpracy z serwerem. Bardzo chce mu pomóc lecz nie moge byc adminem. Gram na nim bardzo dużo i wręcz kocham prace jaką włożyli w nią wszyscy. Ja też chciałbym dołożyc cegiełke do całej konstrukcji. Oto co oferuje:
    -Co miesiąc 20 zł na serwer
    -nagrywanie na yt (pytania w komentarzach pod tym postem poproszę)
    -promowanie serwera na social media:fb,insta,snapchat.
    Odnosnie poprawek do oferty prosze pisac pod postem. Z gory dziekuje za uwage CrOwLy

• Licze na ocene rowniez graczy z serwera poniewaz bardzo sobie cenie opinie innych

• Ehhh stary zrozum kazdy moze zrobic to co ty 20 zl dac. A wiek? Informajce o Tb? Jestem na nie. Nie wypowiadasz się na forum i na serwie cię nie widze. Komend polewnie nie znasz (sm_admin) Najgłupszy pomysł jaki słyszałem odkąd gram na serwie.
    Usun post polecam i pozdriawiam Maves :)

• @xMaVeSx gram caly czas na s2 a ty pewnie na s1 ja tez cie nigdy nie widzialem zebys sie wypowiadal W NIE KLOTNI
    Edit
    Nie chce admina maves naprawde szanuje twoje zdanie.

• Też szanuje twoją propozycje, ale jest lekko bezmyślna, ponieważ inni gracze będą proponować to co ty i będzie harmider :) Mi bardziej chodziło o wiek i jakąs informacje o Tobie. Prawda gram na s1 i przepraszam Cię mój błąd :(

• Owner

Hmmm, podaj coś więcej, kanal yt, te social media bo tak to ciężko coś powiedzieć.

• @Johnny kanal narazie bedzie sie mocno rozwijal CrOwLyGODGAMES social media jak mowilem Mojżesz Walec, Szymon Walczynski<- facebook Mojżesz Walec-> instagram. Nazywam sie szymon mam 14 lat juz niedlugo wyczekiwana 15 bedzie juz plynac.

• To ja już mam lepszą propozycje heheh

• Owner

Twój kanał bardzo ciężko znaleźć na yt, to co dostałem od Detera (kanał) jest praktycznie pusty, posiadasz bardzo mało filmów niskiej jakości, a także masz bardzo niską liczbę subskrybentów. Zapraszamy do współpracy gdy Twój kanał się rozwinie, na razie jesteśmy na nie.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Pan Jopek Twich
Glesh Twich
xBertix YouTube

0

696
Użytkownicy

516
Tematy

2656
Wygląda na to, że Twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.