Odwołanie od bana Firtus S1

• Retired

Twoje steamID: STEAM_0:0:35851671
    Powód bana: spam mikrofon, obrazanie graczy, przeklinanie
    Nick admina od którego otrzymałeś bana: Jopek
    Wyjaśnienia: Ja przepraszam bardzo, aczkolwiek , na serverze bylo 10osób, każdy rozmawiał sobie było super, itp.. Również osoby się pytały mnie o pokemony, rady, jak i również o pomoc. Nikomu nie przeszkadzałem, każdy był chętny do rozmowy, aczkolwiek przerwał tą miłą atmosferę Pan szanowny Admin Jopek ( z całym szacunkiem oczywiście )
    Dowody zwalniające z bana: Server? Gracze? Nie da rady tego udowodnić, bo nie spodziewałem się bana???

PS. Ban był 1Dzień, a nagle Tydzień? Ja przepraszam bardzo, ale COOO? Serio to już jest trochę smieszne ;/

Pozdrawiam serdecznie Radek :)

• PokeGO Admin

Zachowanie godne Emeryta i byłego admina tym samym postem wnioskuje o usunięcie emeryta bo juz kolega udowodnił kilka razy że na niego nie zasługuje.Masz tupet pisać o unbana po takim zachowaniu ? Prosze was bardzo macie tutaj demko:FILM Youtube
    to tylko urywek chlewu jaki robi gracz jak ktos chce wiecej tego chamstwa
    Prosze tutaj linki:
    1.awp_lego_2016
    2.knife_arena
    3.de_westwood_csgo
    4.de_cache
    Mi sie odechcialo calosci ogladac bo ile mozna...
    Co do bana zostal przedłużony poniewaz :bany
    Następny 2 tygodnie i Perm tak dla twojej informacji, lecz za taki syf powinienes juz dzis z permem wylecieć.
    Twój Kolega kubus też dostanie bana nie martw się
    Dodam jeszcze Lubie zagladac randomowo w demka :)
    "Serio to już jest trochę śmieszne ;/"
    Pozdrawiam Jopek

• @Firtusek nie był irytujący lecz był zabawny i nikogo nie wyzywał a jak już to dla żartów adruga osoba np pingwinek wiedziała że wszytko jest robione dla beki, użycie bana wobec firtusa było nipoczebne :)

• Jopek unsub 👎🐷

• Retired

@JOPEK Oczywiście 2 bany i PERM... Jeżeli tak do mojej osoby podchodzisz , rano wystawię Ci listę z 10nickami i im wystaw permy.. bo jak na razie to śmieszne to jest..
    Co więcej, nagrywasz coś, nie mając o niczym pojęcia.. Dosłownie, "NIKT NIE CZUŁ SIĘ URAŻONY, a to że inaczej odbieramy kwestię śmiechu, jak i server to już nie moja wina"
    Jeżeli to da Ci satysfakcję iż dostanę na serverze perma, niech i dzieje się wola HeadAdminów :)
    Cóż, życie jest niemiłe dla niektórych, a miałem Cię za normalnego człowieka, jak Cię wybierałem na admina :) Ale to nie oto tu chodzi, miło że Panie Jopku często i gęsto wchodzisz na server. 0_1501976565632_upload-b648b296-1694-4493-8ecf-6d36c002bb75
    Hmm server stoi jakieś 3 tygodnie na tej maszynce, czyli jakieś 21h, łącznie powinieneś mieć, ale wymagania administratora mówią:
    Obecność na serwerze minimum godzinę dziennie i 10 godzin w tygodniu.
    Czyli 30H powinieneś mieć minimum przegrane, screen pokazuje coś innego, 9godzin w przeciągu 3tygodni.
    Niech będzie dodam też drugiego screena z S2, no ale tam nie ma co się dziwić trochę większy burdel jest...
    0_1501976739846_upload-a974e2b2-e618-4031-9f68-d8344d2bd8b6
    Łącznie w przeciągu 3 tygodni powinieneś mieć przegrane 60h, no ale nie każdy jest w stanie, ale ponad 30H jak nie więcej, a obecnie kogo widać na serverze, to Diox, Golomb, Stwoszek, i trochę częściej Razor i Woody (ale częściej od Ciebie) Więc jedynie co wiesz, to tylko co przejrzysz.. A sam nie wejdziesz na server, nie porozmawiasz z ludzmi który są w rzeczywistości na prawdę spoko osobami, i da się z nimi porozmawiać. I nawet Ci ludzie śmieszkują, używają wulgaryzmów i wyzywają się. A wiesz czemu, bo są normalni i znają dystans, wiedzą że mimo bana liczy się zabawa. Wszystko z umiarem, ale nie toleruje czegoś co jest załosne i jest drętwe. Też godziny mojego grania, to 23/4+ co daje że dzieci raczej śpią (mam na myśli 13-) a osoby które są na serverze to gracze, którzy wolą się smiać niż płakać.. No ale co ja mogę wiedzieć, bo nie jestem adminem, ja nie mogę wiedzieć i ja nie mam racji w porównaniu do Ciebie. Pozdrawiam serdecznie :D

• mialem tak samo jak firtus zbanowali mnie za to na 2 wk bo spytalem sie co to za slowo ,,daln'' i mowilem do niego z jakies 3 sekundy i bana za to dostalem dla mnie ban nie słuszny

• PokeGO Admin

Firtus aktualnie zliczają mi się godziny z s2is1 więc masz pecha dodam ci jeszcze że nie masz co patrzeć na GT
    Bo serwery były przenoszone i nie ma pełnych godzin :) do tego nie rob offtopu masz problem z moimi godzinami i uwazasz ze zle pelnie swoja funkcje napisz nowy temat a nie zmieniasz odwołanie w jakieś wypociny o godzinach REGULAMIN JANEK z ŁUKASZEM NAPISAŁ DLA WSZYSTKICH I tyle to ze ty sobie z niego nic nie robisz i masz to w dupe widać po zachowaniu nie mój problem na resztę ci nie odpisuje bo zbędne.
    GRATIS ZACHOWANIA NA SERWIE
    "Co więcej, nagrywasz coś, nie mając o niczym pojęcia" <po to nagrałem urywki by tylko częściowo dać dowód że ban słuszny i też po to dałem odnośniki do 4 demek by każdy sam mógł zobaczyć czy jopek dał kolejnego niesłusznego bana :)
    aha uprzedzę cię zanim mi tu o jakiś prawach autorskich i o udostępnianiu wyjedziesz:

Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc.

Unbana Nie będzie z mojej strony i kończę zbędny offtop poczekajmy na [email protected] I innych adminów.

@VERRYYTYYTY powiedział w Odwołanie od bana Firtus S1:

mialem tak samo jak firtus zbanowali mnie za to na 2 wk bo spytalem sie co to za slowo ,,daln'' i mowilem do niego z jakies 3 sekundy i bana za to dostalem dla mnie ban nie słuszny

Nie ten temat twoja sprawą już się zajmują [email protected] czekaj cierpliwie..

• Retired

Po co mam coś ukrywać?
    Nikt Cię nie lubi, takim podejściem spora ilość osób powinna dostać bana.
    Dobra
    mniejsza, nonsense spam z mojej strony, wybacz
    Dobranoc, i do zobaczenia za tydzień, w sumie dzięki Jopek, bo mam gościa na tydzień, wakacje sobie zrobie.
    Życzę miłych wakacji, i oczekuje wypowiedzi HeadAdministracji :D

• @JOPEK pogrążasz sie

• Retired

Powiem wam tak już niedługo to nikt nie będzie rozmawiał na serwerze jeżeli tak to będzie wyglądało, powiedzieć słowo k**** i już zaraz bana dostać trochę śmieszne. Czy nazwać to chlewem? Przynajmniej jak tak jest to są chęci żeby pograć z innymi, fakt trochę przegiął ale czy już za to na tydzień. Za takie coś jopek ty już chciałbyś perma dawać, zastanów się trochę. Janek i Łukasz zobaczcie co się z serwem dzieję, nie chodzi mi o ten temat.

• Owner

Zamykam.
    Znajdę wolny czas i to ogarnę bo zaczynacie mi tu syf robić, albo to jest odwołanie od bana albo jakaś dyskusja bo mnie nic innego tutaj nie interesuje co nie jest w temacie.

Edit.
    haha serio? i macie problem o co? ban jest słuszny. I Firtus i Myszu od razu goscia byscie zbanowali za takie cos w 1-2 rundzie a tu co macie problem? Jaja sobie robicie? Bo jak Wy banowaliscie bylo git Jopek banuje tak samo jest zle? No albo będziemy poważni albo róbmy sobie jaja.

Firtus regulamin złamał, maniane sobie odjebał to bana dostał - proste
    Ban na ile jest na tyle jest bo może admin taki dać to wiadomka bo sami byliście adminami to znacie ich przywileje

Ogarnijcie dupę i tyle. Wystarczy zobaczyć to co Jopek wysłał, bluźnisz jak Ci sie podoba, żaden admin pytał się nie będzie czy komuś przeszkadzasz czy nie bo nie na tym to polega, inni może się z Ciebie śmiali i śmiać będą dalej bo bana z tego dostałeś, słusznego a robisz problem kurde Radek, czemu przy adminie na serwie w dzień tak nie zrobisz? Przyjdz na serwer jak jest Dioxx, Golomb, Stworzek, Gostu itp, gwarantuje CI 2-3 runda i byś od nich takiego samego bana dostał co od Jopka ;x

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

5

779
Użytkownicy

607
Tematy

3291
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.