Jump to content
  • Zmiany na InfinityCore.pl!

Nowe IP serwerów znajdują się w tabeli!

• Serwer TS3 - Wyłączony

Zapraszamy na Discorda wariaty!

Info
Sign in to follow this  
saltyo

Ban salty

Recommended Posts

SteamID: STEAM_0:0:443743649

Data otrzymania Bana:2019-10-06 13:17:28

Powod bana: "CHETOWANIE"

Nick admina od ktorego otrzymales bana: Drako

Wyjasnienia: Chcialbym sie dowiedziec za co otrzymalem bana bo nie czaje, o 13 wyszedlem z serwera, wchodze o 14:40 i patrze ban. 

Dowody zwalniajace z bana: Gram hns od mniej wiecej pol roku moze wiecej z hakiem, kz gralem juz w 2015, jakos hitowanie kilku bunnyhopow dla mnie nie jest problemem lj tez w miare siadaja ale slabiej. I to wsm na tym serwerze hitnalem mojego pb 294 bhopa.

Miłego dnia!

Senior Admin

Z tego co pamiętam to latałeś na Auto BH, bo pod komendą bhopcheck miałeś same jedynki i ponad 50% prefekt jump ratio, co jest lekko nie wykonalne. 

Zrobione na jumpstats training jakims, moze te redy takie niespotykane byly no sam wiem ,ze na niczym nie latam wiec nie mam do czego sie za bardzo przyznawac. 

nigga.png

Edited by saltyo

Senior Admin

Po co wysyłasz jakiegoś ss z innego serwera jak zawsze mogłeś wyłączyć i grać normalnie. Takie tłumaczenie jest bez sensu. A niestety nie wiem jak mógłbym to sprawdzić bo pluginy z serwera nie działają na demko. Może @Leonek będzie wiedział.

• Lubie to! 1
  • Haha 1

Opiekun
W dniu 7.10.2019 o 19:27, Drako napisał:

Po co wysyłasz jakiegoś ss z innego serwera jak zawsze mogłeś wyłączyć i grać normalnie.

@Drako tutaj się w pełni zgadzam z wypowiedzią admina. Aktualnie mamy ładnie mówiąc bałagan na serwerze i staramy się to wszystko ogarnąć. Raczej Drako się nie myli w dawaniu banów, ale zrobimy wyjątek i dostaniesz UB, bo nie mamy na Ciebie dowodów więc Ci się upiekło :)

Pozdrawiam!

• Lubie to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...