Ban S2 Meeoww

• Twoje steamID: STEAM_0:1:34925580
    Powód bana: Spamienie Mic/Chat
    Nick admina od którego otrzymałeś bana: Dizorox
    Wyjaśnienia: Grałem normalnie na serwerze i w miare sporo gadalem ale bardzo nie wyroznialem sie na tle innych graczy sam administrator przyznal ze gadalem tyle samo co inny gracz lecz on dostal ostrzezenie ja nie tylko dlatego ze ma przyjemniejszy glos i admin mnie nie za bardzo lubi mape wczesniej diroxa nie bylo byl gołąb i powiedzial mi ze nie gadam tak duzo zeby dostac bana wiec normalnie gadalem i zmienila sie mapa golab wyszedl a za niego wbil dirox i po mapie wlepil mi bana bez ostrzezenia Tak jak pisalem golab nie narzekal wiec myslalem ze moge tyle rozmawiac , graczom to nie przeszkadzalo bo sami ze mna rozmawiali , dirox sam mi napisal ze dal mu ostrzezenie a mi nie dlatego ze ma "przyjemniejszy glos" ale domyslam sie ze tez dlatego ze mnie nie trawi wiem ze w regulaminie jest ze gracz moze nie dostac ostrzezenia ale tylko wtedy kiedy za bardzo lamie przepisy a ja ich tak mocno nie lamalem
    Dowody zwalniające z bana: Sam nwm jakie moga byc moze ss z rozmow

• Owner

Czas i mape podaj to lookne

• Mirage gdzies 15:10 byla koncowka juz mapy

• PokeGO Admin

Po 1 nie mam obowiązku dawać ostrzeżeń
    2 to twoja 3 kara a 1 jest ostrzeżenie, do tego jeszcze tego samego dnia dostałeś już bana na 1h od mojej osoby z tego samego powodu .
    3 wydaje mi się, że to twoje ''śmieszne" rozmowy nakręcały resztę graczy lecz mogę się mylić
    4 spam na mikro jest zależny różnych czynników osoba mówiąca dużo lecz z sensem na ciekawy temat z miłym głosem mi nie przeszkadza nie przeszkadza w rozgrywce, oczywiście bez przesady. Osoba młoda przed mutacją daje osobie znać znacznie bardziej. Dlatego kiedy ty mówiłeś na ,,równo" z innymi bardziej się wyróżniałeś na tle. Akurat ty dałeś się w znak moim uszom i dlatego tobie dałem bana, gdyż twoje rozmowy przeszkadzały mi w spokojnej grze.
    Jeśli [email protected] uzna moje bana za postawionego zbyt pochopnie przeproszę cie i postanowię ci to jakoś wynagrodzić!

• @dizorox 2 "3 kara" 1 afk 2 sluszna a dostalem 3 bana bo po spytaniu golebia myslalem ze odpowiednio czesto sie udzielam 3 Wydaje mi sie ze nie ale nie wiem 4 A czy prawy mowil z sensem ? nie on ze mna i graczami gadal tak samo jak ja i inni gracze

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

0

771
Użytkownicy

603
Tematy

3260
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.