MARKEL1to - Poke:GO s2

• Twoje steamID: STEAM_1:0:98551835
    Powód bana: Handel, wyłudzanie przedmiotów niezwiązanych z modem
    Nick admina od którego otrzymałeś bana: jopek
    Wyjaśnienia: Zbindowałem sobie na klawisz "Kupie houndoom'a za /gp". Użyłem tej komendy parę razy po czym ktoś mi powiedział, że nie można to zmieniłem binda na "Kupie houndoom'a". 10 minut później dostałem bana od jopka na tydzień. Składam odwołanie od bana tylko dlatego, że każdy normalny admin który byłby na serwerze pierw dałby ostrzeżenie a potem banował. Jestem nowym graczem, i nie miałem o tym pojęcia, pozdrawiam.
    Dowody zwalniające z bana : W logach.

edit: po rozmowie sharinganem doszedłem do tego dlaczego zostałem zbanowany. Pisząc kupie nie chciałem zapłacić za pokemona którego można złapać w grze tylko się wymienić. źle napisałem w bindzie i mi się nie chciało zmienić.

• PokeGO Admin

0.1. Obecność na serwerze jest równoznaczna z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.
    0.2. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
    1.8. Zakaz spamowania na czacie ogólnym, drużynowym oraz adminów.
    0.4. Wszystkie kary wymierzane są według określonego regulaminu kar.
    2.2. Zabrania się handlu i wyłudzania przedmiotów niezwiązanych z danym modem (np. handel pokemon za skiny, realne pieniądze, itp.).
    2.3. Zabrania się expienia cudzych pokemonów za przedmioty niezwiązane z modem (np. za skiny, realne pieniądze, itp.).
    2.4. Zabrania się wymiany pokemonów poza serwerem np. za waluty niezwiązane z serwerem,expem poków itp. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wymienione pokemony poza serwerem.

Każde ostrzeżenie może być pominięte przez administratora gdy osądzi, że delikwent za bardzo łamie regulamin.
    Kary są dziedziczone (np. za wulgaryzmy dostajesz karę pierwszego stopnia to admin ma prawo nadać Ci karę drugiego stopnia za inne przewinienie z innej kategorii)

HANDEL INNĄ WALUTA NIŻ OBOWIĄZUJE NA DANYM MODZIE (NP. PSC), SCAM, WYŁUDZANIE PRZEDMIOTÓW NIEZWIĄZANYCH Z MODEM:

Ban 7 dni.
    Ban 2 tygodnie.
    Za pozwoleniem head admina - ban permanentny.
    Odpowiedzialność za handel walutą niezwiązaną z modem ponoszą obie strony.

Polcecam cały regulamin

Pokemona możesz wymienić nie kupić było za dużo przypadków handlu na serwie nie będę dochodzić co zamierzasz po napisaniu 4 razy kupie danego pokemona.
    Screen

• nie miałem zamiaru płacić za pokemona. zle wpisalem bind i nie chcialo mi sie zmienic binda bo nie wiedzialem, ze ktos pomysli o pieniadzach. gracze moga potwierdzic ze chcialem sie wymienic bo mowilem przy pisaniu tego czy ktos sie nie zamieni :)

nawet ostrzezenia nie bylo. wszedles, zbanowales, potem pewnie zaczales gadac z ludzmi xd

• PokeGO Admin

Odpisałem ci wyżej nie mam więcej nic do powiedzenia, teraz sprawę musi rozpatrzyć Head Admin

• A po za tym admin nie musi ostrzegać , jak widać 4 razy spam pod rząd za to ban jest słuszny.

• Owner

Niestety, na handel ten serwer jest wyczulony... Każde przypuszczenie handlu walutami poza serwerem jest karane. Jedyne co możesz to wyjaśnić sprawę z adminem który cie zbanował i dostać UB.

• Nie będę się z nim kontaktował. Inni admini już się wypowiedzieli na temat tego bana na tsie i nadal uważam, że jest niesłuszny

• Ban jest słuszny spamisz i masz że chcesz kupić pokemona 4 razy , masz na serwie że jest to karane , bana masz słusznego , to po co dalej spamisz .

• PokeGO Admin

Boże nie róbmy jaj... "Kupie pokemona houndooma" to chyba każdy wie ze chodzi o trade ? Dla mnie bezsensu już banowanie za takie drobiazgi

• Nie rozumiem tego dlaczego nie którzy admini mają tak ze używaja zbyt często miana admina nie będę wymieniał kto ale oczywiście każdy wie ; Ban jest niesłuszny trzeba przemyślec to co się robi panie adminie ALBO UPOMNIEĆ ....

• PokeGO Admin

Ja przemyśle swoje bany, a wy nauczcie się regulaminu przytoczyłem jego punkty wyjaśniłem Deather tez się wypowiedział po to ktoś ułożył regulamin i tabele kar by się do tego stosować to, że inni admini się do tego nie stosują i są pobłażliwi dla was mnie to nie obchodzi to oni będą mieli problemy jak ktoś kogoś oszuka okradnie lub podobne ZABRONIONE JEST faworyzowanie innych graczy. Co akurat wiele adminów robi u nas, ale to się tez wyjaśnię niedługo. :) Tu wielu próbowało mi udowodnić przez te wszystkie miesiące, że pełnie źle swoją funkcję nie wyszło im to i nie uda się i tym razem! Regulamin jest po to by go przestrzegać. Owszem czasami można przymknąć oko na pewne rzeczy na inne nie, a, kiedy można to jest już sprawa Admina + gracza serwera (zbanowanego) + [email protected] I innych adminów jeżeli są zainteresowani.
    Wyjaśnię coś jeszcze Admin zna regulamin i wie jak się do niego stosować DLATEGO JEST ADMINEM! A Junior Admin się uczy. Może teraz zrozumiesz panie Vookies o co chodzi. Więcej nie trzeba tłumaczyć...

Ja unbana nie dam Skrócenia kary z mojej strony też nie będzie bo nie ma niższej kary w tabeli kar. jeżeli [email protected] zdecydują temat można zamknąć.

• @JOPEK Mordo chcesz zacząć zabawę z nami ? czy to ma być groźba dla graczy od admina ? I proszę naucz się poprawnego słownictwa...

• JOPEK po 1 Ortografia Skrucenia xDDDDDDDD to dobre to sie pisze przez u z kreską
    po 2 ty tez nie przestrzegasz swoich wymagań bo godzinke dziennie to ty nie bywasz na serwerze

• Global Moderator

Ja tam nie widzę żadnego ortografa :) Pomylić się może każdy, szczególnie kiedy na codzień używa innego języka. Więc dajcie już spokój ze śmianiem się z pisowni bo sami czasem takie byki sadzicie...

Proszę nie grozić sobie tutaj nawzajem i wykłócać się. Każdy może podać swoje argumenty i na tym powinno się zakończyć a nie na wzajemnych próbach obrażania się. Dziękuję.

• PokeGO Admin

Ok spoko ban za spam, ale ban za słowo ,,kupie'' to jak dla mnie za dużo. Sam nieraz szukając poka pisze ,,kupie''.

• @dizorox zgadzam się z tą wypowiedzią

• PokeGO Admin

@BaLLaS powiedział w MARKEL1to - Poke:GO s2:

@JOPEK Mordo chcesz zacząć zabawę z nami ? czy to ma być groźba dla graczy od admina ? I proszę naucz się poprawnego słownictwa...

Nie wiem, gdzie widzisz problem i Groźbę :) poćwiczę Poprawna Polszczyzne jak poprawie swój niemiecki. :)

@iwo287 powiedział w MARKEL1to - Poke:GO s2:

JOPEK po 1 Ortografia Skrucenia xDDDDDDDD to dobre to sie pisze przez u z kreską
    po 2 ty tez nie przestrzegasz swoich wymagań bo godzinke dziennie to ty nie bywasz na serwerze

iwo gdzie masz kropkę w też jak chcesz o orto gadać i interpunkcji
    "ko dołki kopie ten sam w nie wpada "
    Co do mojej obecności na serwerach nie masz :) Może cię rozczaruję, ale mam admina na s1 s2, a BTW nie jesteś moim szefem by wyznaczać mi godziny, gdzie ile mam przebywać na każdym z serwerów od tego jest [email protected]

@dizorox powiedział w MARKEL1to - Poke:GO s2:

Ok spoko ban za spam, ale ban za słowo ,,kupie'' to jak dla mnie za dużo. Sam nieraz szukając poka pisze ,,kupie''.

Chcesz sie wypowiadac czytaj całość

"Pokemona możesz wymienić nie kupić było za dużo przypadków handlu na serwie nie będę dochodzić co zamierzasz po napisaniu 4 razy kupie danego pokemona."

Jesteś Junior Adminem i nie miales nieprzyjemnych sytuacji za scam i oszustwa więc pobłażaj dalej :)

"że inni admini się do tego nie stosują i są pobłażliwi dla was mnie to nie obchodzi to oni będą mieli problemy jak ktoś kogoś oszuka okradnie lub podobne ZABRONIONE JEST faworyzowanie innych graczy. Co akurat wiele adminów robi u nas, ale to się tez wyjaśnię niedługo. :) "

• Junior PokeGO Admin

Trudene sprawy normalnie, a wystarczylo się zapytać, czy On chce dać pieniądze czy wymienić się ,,poprawnie'' (Pok za pok)
    Powiem tak ban słuszny, a wy macie Ból dupy do Jopka, że daje bany. Miałem już z nim podobną sprawe nie jestem przeciw niemu. Ludzie wystarczy pomyśleć ile razy, by musiał się pytać ludzie. W mojej sytuacji było ,,Szukam Pokemona (Nie pamiętam szczerze jakiego, i który lv Np.) Fafreczta 70 daje dużo'' ów Admin pomyślał, że daje kilka pokemonów i mnie zbanował miełem przez chwile ból dupy, ale nie mam tego za złe. Teraz przynajmniej wiem, żeby nie mieć ,,Wydupczone'' w bindy i je poprawiać. Lekko bez sensownie zbanował mnie i Cb Markel1to, ale ma jednak swoje powody. ,,Jestem dumny i pełen podziwu, że Jopek walczy z takimi tradami i robi wszystko żeby regulamin nie był łamany'' -XeenY 2017*
    Dostałem bana od Dioxa ze ,,PRZEDŁUŻANIE'' (Czekałem na skilla 4 sec mam gdzieś to, że dostałem tego bana poprostu już więcej nie będe tego robił, aby każdy mógł grać bez czekania na siebie (Przed tym punktem w regulaminie nie dało się grać na mapach Typu knife_pokearena, forest_knife_pokearena, teraz da się grać, ale takie naciąganie banów jest lekkomyślne, bo gracz mógł nie wiedzieć nie mówie, że Gracz Makrel został zbanowany ,,bezsensownie'' To tak jakby pisać ,,Kupie Hoondoom'a się wymieniając'' Nie łatwiej napisać ,,Wymienie się za Hoondoom'a''? Przynajmniej nie będziesz miał bólu dupy do Jopka, Dioxx'a i innych adminów. Sam napisałeś ,,Nie chciało mi się zmieniać bind'a'' Nie widze problemu w lekkim zmienieniu zajeło. by Ci z 2-3 minutk. Ja zmieniam Bind'y w Trade Suicune 100 Rapidash 100... Fafreczt 70 Gira 41 oczywiście jakbym nie zmieniał to bym tradował z 1000 pokemonów (wiem, że się nie da :P maks 106 poków) Podsumowanie Ban słuszny choć lekko naciągany.
    Nie wiem jak Wy możecie się do Jopka przywalać, że napisał ,,Skrucenie'' zwykły błąd boże świat się nie zawali chyba. Sami popełniacie błędy i się przywalacie. NIE ROZUMIEN TEGO WASZEGO BÓLU DUPY. Zapraszam o dyskujci ze mną (Nie mam co robić :) heh) Pozdro dla wszystkich co mieli ból dupy do Jopka, a pochwili zrozumieli swój błąd. Bye bye 3majcie się i czekam na odpowiedzi.

• Owner

Odrzucone, regulamin złamałeś i tyle.
    Obstawę to masz śmieszą Ci powiem, Balas ogarnij się proszę bo widzę, że to wojenkę Ty z kumplami chcesz nam zrobić hoho heheszki z was :D

Swinka Wam dobrze powiedzial, propsowac i polewac :D

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

4

779
Użytkownicy

607
Tematy

3291
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.