Dziemian s1

• Twoje steamID: STEAM_1:0:112699263
    Powód bana: bugowanie smoke
    Nick admina od którego otrzymałeś bana: Dioxx (w grze WSD)
    Wyjaśnienia: Dobra, więc sprawa wygląda tak: grając na mapie de_dust2_classic będąc po stronie terrorystów zostaliśmy wraz z jednym graczem w sytuacji 2 na 1. Posiadałem bombę więc podłożyłem ja na skrzynce na bombsite B, gdy już ją podłożyłem rzuciłem na jej miejsce smoke z zamiarem utrudnienia przeciwnikowi znalezienia jej. Niestety nie wiedziałem ze na tej mapie można łatwo zbugować smoke np.: rzucając go na skrzynke lub odbijając go od niej, co z resztą po śmierci w owej rundzie napisałem adminą na czacie tekstowym. Pewien Junior Admin postanowił dać mi ostrzeżenie i wytłumaczył, że na mapie de_dust2_classic bardzo łatwo zbugować smoke, zapewne domyślając się ze nie chciałem zrobić tego celowo, lecz Admin grający na nicku "WSD" (Dioxx) postanowił nadać mi kare odrazu po zakończeniu rundy bez żadnego ostrzeżenia.
    Dowody zwalniające z bana: Świadkowie w postaci graczy będący w tej chwili na serwerze.

• PokeGO Admin

to jest odwolanie czy skarga ??

• A w jakim dziale jesteś ?

• Owner

Utrudniałeś rozgrywkę innym graczom i admin zdecydował, że należy się to karze i takową przyznał, jego był wybór czy dać ostrzeżenie czy nie.
    Zamykam.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

3

779
Użytkownicy

607
Tematy

3291
Wygląda na to, że twoje połączenie z InfinityCore.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.